drželi se za ruce

Provázené sebepoznání

,,Povídání po masáži mě přivedlo
k jejímu individuálním provázení, protože jsem vycítila Martinky opravdovost, otevřenost, upřimnost, vnitřní spolehlivost a pevnost.''

Při konzultaci jemně vede mou pozornost do mého nitra, Odkrývá
a pomáhá mi pojmenovávat mé problémy
a nabízí mi své vhledy, mnohdy pro mě objevné.

 

Odcházím od ní uvolněná a lehčí
o několik kilo zátěže.
Jako bonus ji mohu zavolat v krizových momentech a poprosit si tak o podporu. Marti....jsem rada, že jsi.

S laskou I.

„Sebepoznání je zdrojem všeho poznání''

71389014_10215469010263693_6709394869527248896_n.jpg

Poznat sebe jinak či víc? 

Prozkoumat kdo opravdu jsi a kdo ne?

Toužíš po změně, ale netušíš kde začít?

Ovládají Tě emoce?

Jsi rozhodnutá/ý pro změnu, ale nevíš JAK?

 

Nejdůležitější vztah v životě, je vztah k sobě. Doprovázím člověka na cestě ke změně, aby jsi žil/a život podle svého srdce a ne podle výkyvů nálad či působení vnějšího okolí.

 

Co se naučíš?

Nahlížet na životní situace jinak.

Umět pracovat s emocemi.

Porozumíš sobě i tvému okolí.

Poznáš sebe -kým jsi, co jsou tvé kvality a dary.

Ať už prožíváš momentálně cokoli, není to náhoda, že se ti to děje. Něco v tobě chce být změněno a nutí tě to se sebou něco dělat. všechny odpovědi v sobě máš TY. :)

 

LOGO-koně.png
IMG_0428.jpg

Jak to probíhá?

Konzultace poprvé probíhá  hodinu a půl až dvě hodiny.

V první části si popovídáme o tvé aktuální situaci se kterou přicházíš, a společně se podíváme do tvého nastavení mysli, emocí a situací ve kterých ti nemusí být zrovna nejlépe nebo možná jen hledáš život podle sebe a chceš se poznat víc do hloubky.

Ať už přicházíš s čímkoli, musím tě upozornit, že záleží pouze na tobě, do jaké otevřenosti k sobě půjdeš - můžu tě provést k sobě, ale bez tvé ochoty a převzetí zodpovědnosti za svůj život to nepůjde.

 

Při práci volím různé techniky jako je například - práce s vnitřním dítětem, konstelace, automatické psaní, vedené meditace, vizualizace a spostu dalších, které v daný moment jsou nejvhodnější - vede mně intuice a silná empatie.

Nejsem terapeut, vycházím z vlastní životní zkušenosti a technik, které mně pomohly na cestě k vnitřní svobodě a radosti ze života.

Život je o úhlu pohledu. Buď jsi tvůrcem nebo obětí.

Ze srdce děkuji za důvěru.

Ceník

Hodina a půl..............1000,-Kč
 

IMG_0428.jpg
22528013_10210588989426222_4006890020705428427_n.jpg
22528013_10210588989426222_4006890020705428427_n.jpg

Kde to probíhá?

 

  • Online v pohodlí tvého domova 

       (přes Zoom, WhatsApp nebo Messanger) 

  • osobní setkání  v prostoru ve Valašské Bystřici

  • putování přírodou - sdílení při procházce v přírodě

Iva S.

Mám v živote to štěstí, že jsem poznala Martinku jako človeka s jejími skvělými masážemi a provázeným sebepoznáním.

.Povídání po masáži mě přivedlo k jejímu individuálním provázení, protože jsem vycítila Martinky opravdovost, otevřenost, upřimnost, vnitřní spolehlivost a pevnost.

 

Při konzultaci jemně vede mou pozornost do mého nitra, Odkrývá a pomáhá mi pojmenovávat mé problémy a nabízí mi své vhledy, mnohdy pro mě objevné.

 

Odcházím od ní uvolněná a lehčí o několik kilo zátěže. Jako bonus ji mohu zavolat v krizových momentech a poprosit si tak o podporu. Marti....jsem ráda, že jsi.

S laskou I.

Řekli o naší spolupráci:

Karolína V.

Tvé provázení na mé cestě mi moc pomáhá. Líbilo se mi první setkání s Tebou, ve které jsem objevila dlouho opomenutý zážitek z dětství, který jsme posunuly do zázraku, který mi uvolnit vztek, který jsem cítila tolik let a nevěděla jsem proč. 

Hodně se toho od té doby změnilo a vidím jaký pozitivní dopad to mělo na můj partnerský vztah. Celkově mně setkání s Tebou baví, naplňují a cítím se vždy přijímaná. Díky Marti, rozhodně doporučuji!

Markéta H.

U Martiny jsem absolvovala provázené sebepoznání. Její volný čas, neváhala a ihned věnovala a přizpůsobila mé situaci, která vyžadovala okamžitou pomoc terapeuta.

 

Ikdyž Martina tvrdí, že terapeut není, mně velmi pomohla.

 

Její nabyté znalosti a řešení vzniklých problému, se kterými jsem se na ni obrátila prokázaly nadstandardní schopnost efektivně je vyřešit.

 

Oceňuji důslednost, pečlivost, odpovědnost a hlavně empatičnost.

 

Děkuji, že jsi mi zvýšila moji odolnost a hlavně zlepšila funkci centrální nervové soustavy a celkovou vyrovnanost. Otevřela jsi ve mě opět vnitřní klid, životní elán, zbavila stresu a dosáhla celkového uvolnění. DĚKUJI Markéta.