Sebepoznání skrze dotek

Pečující masáž vědomým dotekem.

111.png

,,Není to masáž,
je to MLSÁŽ!'' 

Jaroslav Dušek

Masáž vědomým dotekem

Odlehčete se od vnějšího světa a okolností jež vás odvádí od sebe sama. Vědomý dotek doručuje pocit bezpečí, důvěry a lásky a to je klíčové pro tělesnou a duševní pohodu.

Slova jsou málo pro popsání toho co prožijete. Je to dotek Boha skrze ruce- Boha ve vašem nitru. 

Masáž pomáhá:

  • zpomalit běhavé myšlenky

  • uvolnit tělo a mysl

  • doplnit životní energii

  • spočinout v hluboké relaxaci

  • v sebepoznání

  • pocítit sebelásku

  • posílit imunitu a celkové zdraví

IMG_9839.jpg

Pečuješ o sebe, tak jako o ostatní?

  • vědomý dotek plný empatie a péče

  • odpočiň si

  • zharmonizuj své tělo i mysl

Skrze dotek dochází ke komunikaci s tělem, vědomím, podvědomím a nastává proces uvolnění napětí v tkáních, vazech, kostech, membránách, fasciích, svalech a tělní tekutině. Nepracuji s intimními partiemi.

LOGO grafika.png
IMG_0064.jpg

V čem mi vědomý dotek pomůže?

Celá masáž je vedena intuitivním vědomým dotekem, který je příjemný pomalý a tím dochází ke zpomalení vaši mysli i toku myšlenek.

Postupně se dostanete do příjemného, hlubokého stavu ve kterém vnímáte přítomnost a příjemné dotyky. Tyto masáže uvádějí tělo i mysl do meditace, díky které se opět napojíte na svůj vnitřní svět, na vaši intuici a vnitřní sílu. Při tomto doteku objevujete sami sebe a pokud jste otevření v srdci, doručí vám hodnotné dary.

IMG_0130_edited.jpg

Ceník

Pro Muže i Ženy

2 hodiny....................2.000,-Kč

262799297_3016812748560978_1560115277776161897_n_edited.jpg
262799297_3016812748560978_1560115277776161897_n_edited.jpg

Kde masáž probíhá?

Masérna je ve Valašské Bystřici, také jezdím do Prahy a do Ostravy)

Po domluvě mohu přijet k vám domů. Masáž začíná naladěním se vzájemně na sebe a poté je provázen intuitivními doteky, které jsou vedeny vyšší moudrostí. Doteky doručuji rukama, šátkem, lávovými kameny a příjemně teplým BIO olejem s esencemi. 

Řekli o mně

''Masáž od Martinky zjemnil a zvedomil každý centimeter môjho těla. po veľmi dlhej dobe som sa cítila ako dieťa v maminom náručí, v čistej dôvere odovzdaná procesu hyčkania. Je to nádherný, liečivý moment pre tělo aj myseľ, kedy môžete len byť a prijímať podporu života, presně tak, ako to potrebujete vy. Ďakujem Martinka za magický a láskyplný priestor, ktorý si pre mňa vytvorila.''

Bibiana Š.

,,Její ruce jsou zázrak. Dokáži se napojit na vaši intuici a procítíte každou buňku ve vašem těle a také hluboké propojení se na sebe skrze její energii.

Dokáže vám uvolnit nejen tělo, ale také mysl a odevzdat se tam, kde si to jen dovolíte. V jednu chvíli jsem měla oheň v těle, který střídal chlad, chvílemi radost a pocit štěstí. Při masáži jsem měla pocit, jakoby mně hladily ruce mojí maminky.''

Monika Š.

Miluji absolutní uvolnění a prostor, ve kterém se můžu rozpustit... Masáž od Marti mi umožnila přesně toto. Její dotek a kotva v těle vytváří bezpečný prostor pro zacítění sebe, uvnitřnění a naladění se na svůj vnitřní proud božství. Slova jsou málo, je potřeba to zažít...

Michaela P.

Není to masáž, je to MLSÁŽ! 

Jaroslav Dušek

"Milovat je nejkrásnější projev úcty k životu a Bohu v nás"