top of page
Dívka s rukama nataženýma

Osobní konzultace

Nemůžeme mít věci co se nám dějí ve svých rukou, ale co máme ve svých rukou je jak se k tomu postavíme.

Provázím a pomáhám vám uvidět v sobě to co vaše mysl popírá, avšak to co chcete žít dávno v sobě víte, a pokud opravdu chcete stačí se rozhodnout jít tomu naproti.

Konzultace jsou o spolupráci. Máte v sobě všechno co hledáte, společně to osvobodíme.

 

Každý problém má své kořeny ale také řešení k vysvobození.

Nečekáte na to co se změní, čekáte na SEBE až vykročíte sobě naproti.

 

Ceník

Hodina a čtvrt..............1000,-Kč
 

Napište mi na: jsem@martinaprazakova.cz

 Možnosti setkání:

  • Online

       (přes Zoom, WhatsApp nebo Messanger) 

  • osobní setkání  ve Valašské Bystřici

  • Na procházce v přírodě

Časté dotazy klientů

Jak konzultace probíhá?

Společně pojmenujeme kde se nacházíte, co vás trápí a kam se chcete posunout. Poté spolu začneme podnikat kroky, které vedete vy -já zachycuji zprávy hlasu vaší duše a pomáhám vám všimnout si toho, co jste zmínili a je pro vás podstatné. Doprovázení na individuálních konzultacích je o tom, že máte prostor, kde si s mou pomocí nalézáte odpovědi sami a to vede do uchopitelného důkazu, že toho koho hledáte je váš potlačený hlas, který hlava zadupala, aby jste uvěřili, že nejste dost dobří, že nevíte co máte dělat a celkově namísto naplněného a šťastného pocitu ze svého života se můžete cítit frustrovaně a beznadějně. Jenže to je právě to z čeho vás umím provést, tím že si na odpovědi přicházíte sami. Nepotřebujete nikoho kdo vám bude říkat co pro vás je a není dobré. Ale někoho kdo vás nasměruje zpět k sobě, kde nalézáte tyto odpovědi. - Vy víte nejlépe co vám dělá a nedělá dobře.

Jednorázově nebo pravidelně?

Pokud prožíváte dlouhodobě stále dokola opakující se ,, zakleté situace''ze kterých to vypadá, že není východisko, doporučuji pravidelnou konzultaci 1x týdně, po dobu kterou společně nastavíme a navnímáme. Pravidelnost je dobrá z jednoho prostého důvodu - dotahovat věci do konce. Když jste se rozhodli jít změně naproti, dopřejte si i čas na to, aby jste to v sobě ukotvili a opravdu to žili. Jednorázové ,,hurá akce'' se mi v praxi projevily jako vlny nahoru dolů, ale dlouhodobě neudržitelné. Chcete-li trvalou změnu, je potřeba důslednost a kontinuální práce na sobě, vědět kam směřujete.

Proč to nejde hned?

Když jste se narodili - chodili jste okamžitě? Samozřejmě, že ne... postupně a přirozeně jste budovali spolupráci vašeho mozku a těla, aby jste začali posilovat zádové svaly a začali zvedat hlavičku, postupně posilovali břišní svaly, aby jste se začali překulovat ze strany na stranu, a tak jste dál a dál budovali postupně stavilitu, až přišel den, kdy jste se poprvé postavili na své nohy, ovšem to postavení na vlastní nohy ještě potřebovalo upevnění a posílení. Stejné to je když jste se naučili žít, přemýšlet a fungovat v životě určitým způsobem, který jste shledali později nevyhovující. A teď hledáte jak to změnit. První krůček je vaše ROZHODNUTÍ pro změnu, druhý je nalézt v čem a jak tam dojít a třetí je ukotvovat to, že v dnešní době chodíte běháte a už nepadáte na zadeček a nemáte pochybnosti o své chůzi, jelikož je vám přirozená. Stejné to je když jdete přenastavovat svůj život a je potřeba být k sobě trpělivý/á - nebo snad budete na 3 měsíční děťátko křičet, že už má běhat, když teď objevilo zázrak zádového svalu a pomůže mu udržet si hlavičku? Tato cesta vede do laskavosti k sobě, radovat se z malých krůčků k cíli kam směřujete. Dítě má cíl - chodit a časem se to povede, vám se také povede žít své nejdivočejší sny - vím to protože jsem tím prošla.

Iva Světlíková

Mám v živote to štěstí, že jsem poznala Martinku jako človeka s jejími skvělými masážemi a provázeným sebepoznáním.

.Povídání po masáži mě přivedlo k jejímu individuálním provázení, protože jsem vycítila Martinky opravdovost, otevřenost, upřimnost, vnitřní spolehlivost a pevnost.

 

Při konzultaci jemně vede mou pozornost do mého nitra, Odkrývá a pomáhá mi pojmenovávat mé problémy a nabízí mi své vhledy, mnohdy pro mě objevné.

 

Odcházím od ní uvolněná a lehčí o několik kilo zátěže. 

Marti....jsem ráda, že jsi.

S laskou I.

Reference

Iveta Spoustová

Jsem moc ráda, že jsem Martinku poznala. Pro mě je to čistá bytost, plná lásky, která dokáže neuvěřitelným způsobem člověka posunout vpřed, a přitom s takovou naprostou lehkostí a jednoduchostí, najednou se dříve složité věci stávají jednoduššími.

 

Každá konzultace je pro mě pozitivním zážitkem a posunem vpřed. Vždy se po setkání cítím lépe, šťastnější a nejúžasnější na tom je to, že ten pocit nemizí, lépe se dokážu i s negativy kolem sebe vypořádat.

 

Martinka je pro mě průvodkyně, mentor, ale i terapeut, během konzultací dokáže vždy najít to co mi pomůže k zamyšlení a posunu vpřed. Díky ní vnímám, jak je kolem nás tolik nádherných ,,maličkostí,, které ve mně probouzí úsměv na tváři a radost z bytí. Je to nádhera, když se člověk začne radovat s naprosto ,,běžných,, věcí maličkostí a vnímat tu nádheru kolem sebe a radovat se z ní.

 

Moc ti děkuji Martinko, že jsem díky tobě něco takového poznala, je to nádherná práce co děláš a prosím dělej to dál, to co děláš má velký smysl…

Markéta Hájková

U Martiny jsem absolvovala provázené sebepoznání. Její volný čas, neváhala a ihned věnovala a přizpůsobila mé situaci, která vyžadovala okamžitou pomoc terapeuta.

 

Ikdyž Martina tvrdí, že terapeut není, mně velmi pomohla.

 

Její nabyté znalosti a řešení vzniklých problému, se kterými jsem se na ni obrátila prokázaly nadstandardní schopnost efektivně je vyřešit.

 

Oceňuji důslednost, pečlivost, odpovědnost a hlavně empatičnost.

 

Děkuji, že jsi mi zvýšila moji odolnost a hlavně zlepšila funkci centrální nervové soustavy a celkovou vyrovnanost. Otevřela jsi ve mě opět vnitřní klid, životní elán, zbavila stresu a dosáhla celkového uvolnění. DĚKUJI Markéta.

bottom of page