Individuální konzultace

LOGO-koně.jpg

,,Změníš-li sebe, změníš svět''

Nejdůležitější vztah v životě, je vztah k sobě. A to je základní kámen, od kterého se odvíjí v životě všechny ostatní témata jako jsou vztahy, hojnost, práce, zdraví a další...

Chcete porozumět situacím ve kterých se necítíte dobře?

Ať už prožíváte momentálně cokoli není to náhoda, že se vám to děje. Něco ve vás chce být změněno a nutí vás to se sebou něco dělat. A všechny odpovědi v sobě máte VY.

Mohu vám pomoci ke svobodě emocí a mysli skrze metody, které mně samotné pomohly a stále občas pomáhají. Konzultace probíhají v jemnosti.

Cesta vaší duše má správné načasování a je potřeba mít k sobě a své jedinečné cestě úctu, respekt a trpělivost. Několik let člověk, žije v něčem co mu nevyhovuje a když už se rozhodne s tím něco dělat, chtěli by jsme změnu na počkání. Ona přijde, ale ve správný čas kdy má přijít. Někdy je to rychlejší, někdy to vyžaduje důvěru v proces.

22528013_10210588989426222_4006890020705428427_n.jpg
22528013_10210588989426222_4006890020705428427_n.jpg

Kde to probíhá?

 Jsou tři možnosti konzultace:

  • Online v pohodlí vašeho domova 

  (přes Zoom, WhatsApp nebo Messanger) 

  • osobní setkání ve Valašské Bystřici

  • osobní setkání - povídání na vaše téma při procházce v přírodě 

IMG_0428.jpg

Jak to probíhá?

Konzultace probíhá 1-2 hodiny kde v první části si popovídáme o tématu, se kterým přicházíte a dle situace intuitivně volím metody, které mně osobně účinně doprovází životem. 

Nepovažuji se za terapeuta a vycházím z vlastní životní zkušenosti a technik, které mně pomohly na cestě k vnitřní svobodě a radosti ze života.

Děkuji za vaši důvěru, jsem tu pro vás.

Ceník

1 hodina

500,- Kč

IMG_0428.jpg

Iva S.

Mam v zivote to stesti,ze jsem poznala Martinku jako cloveka s jejimi skvelymi masazemi a konzultacemi.Povidani po masazi me privedlo k jejim konzultacim,protoze jsem vycitila Martinky opravdovost,otevrenost,uprimnost,vnitrni spolehlivost a pevnost. Pri konzultaci jemne vede mou pozornost do meho nitra,odkryva a pomaha mi pojmenovavat me problemy a nabizi mi svuj vhled,mnohdy pro mne objevny.Odchazim od ni uvolnena a lehci o nekolik kilo zateze.Jako bonus ji mohu zavolat v krizovych momentech a poprosit si tak o podporu.Marti....jsem rada,ze jsi.S laskou I.

Řekli o konzultacích

Karolína V.

Tvé vedení na mé cestě mi moc pomáhá. Líbila se mi první konzultace s Tebou, ve které jsem objevila dlouho opomenutý zážitek z dětství, který jsme posunuly do zázraku, který mi uvolnit vztek, který jsem cítila tolik let a nevěděla jsem proč. Hodně se toho od té doby změnilo a vidím jaký  pozitivní dopad to mělo na můj partnerský vztah. Díky Marti, rozhodně doporučuji!

Markéta H.

U Marti Prazakove jsem absolvovala konzultaci. Její volný čas, neváhala a ihned věnovala a přizpůsobila mé situaci, která vyžadovala okamžitou pomoc terapeuta. Ikdyž Martina tvrdí, že terapeut není, mně velmi pomohla. Její nabyté znalosti a řešení vzniklých problému, se kterými jsem se na ni obrátila prokázaly nadstandardní schopnost efektivně je vyřešit. Oceňuji důslednost, pečlivost, odpovědnost a hlavně empatičnost. Děkuji, že jsi mi zvýšila moji odolnost a hlavně zlepšila funkci centrální nervové soustavy a celkovou vyrovnanost. Otevřela jsi ve opět vnitřní klid, životní elan, zbavila me stresu a dosáhla celkoveho uvolnění. DĚKUJI