Dívka s rukama nataženýma

Osobní konzultace

Nemůžeme mít věci co se nám dějí ve svých rukou, ale co máme ve svých rukou je jak se k tomu postavíme.

Jste připraveni setkat se sebou a tím říct ANO změně ve vašem životě?

Mám pro vás dvě důležité otázky, které vám změní život:

1. Jaký život chcete žít?

2. Co vám v tom brání?

Máte jasno v tom, co chcete a kdo opravdu jste? Znáte své hodnoty, dary, talenty, jedinečnosti?

Důvěřujete sobě a životu?

 

Každý občas uvítáme nezaujatý pohled někoho jiného na situaci, ve které se nacházíme. Jelikož emoce dokážou zatemnit cestu ven.

Nabízím vám motivaci, podporu, důvěryhodný

prostor a doprovod do vašeho naplněného života.

 

Ceník

Hodina a čtvrt..............1000,-Kč
 

Napište mi na: jsem@martinaprazakova.cz

 Možnosti setkání:

  • Online

       (přes Zoom, WhatsApp nebo Messanger) 

  • osobní setkání  ve Valašské Bystřici

  • Na procházce v přírodě

Iva Světlíková

Mám v živote to štěstí, že jsem poznala Martinku jako človeka s jejími skvělými masážemi a provázeným sebepoznáním.

.Povídání po masáži mě přivedlo k jejímu individuálním provázení, protože jsem vycítila Martinky opravdovost, otevřenost, upřimnost, vnitřní spolehlivost a pevnost.

 

Při konzultaci jemně vede mou pozornost do mého nitra, Odkrývá a pomáhá mi pojmenovávat mé problémy a nabízí mi své vhledy, mnohdy pro mě objevné.

 

Odcházím od ní uvolněná a lehčí o několik kilo zátěže. 

Marti....jsem ráda, že jsi.

S laskou I.

Reference

Iveta Spoustová

Jsem moc ráda, že jsem Martinku poznala. Pro mě je to čistá bytost, plná lásky, která dokáže neuvěřitelným způsobem člověka posunout vpřed, a přitom s takovou naprostou lehkostí a jednoduchostí, najednou se dříve složité věci stávají jednoduššími.

 

Každá konzultace je pro mě pozitivním zážitkem a posunem vpřed. Vždy se po setkání cítím lépe, šťastnější a nejúžasnější na tom je to, že ten pocit nemizí, lépe se dokážu i s negativy kolem sebe vypořádat.

 

Martinka je pro mě průvodkyně, mentor, ale i terapeut, během konzultací dokáže vždy najít to co mi pomůže k zamyšlení a posunu vpřed. Díky ní vnímám, jak je kolem nás tolik nádherných ,,maličkostí,, které ve mně probouzí úsměv na tváři a radost z bytí. Je to nádhera, když se člověk začne radovat s naprosto ,,běžných,, věcí maličkostí a vnímat tu nádheru kolem sebe a radovat se z ní.

 

Moc ti děkuji Martinko, že jsem díky tobě něco takového poznala, je to nádherná práce co děláš a prosím dělej to dál, to co děláš má velký smysl…

Markéta Hájková

U Martiny jsem absolvovala provázené sebepoznání. Její volný čas, neváhala a ihned věnovala a přizpůsobila mé situaci, která vyžadovala okamžitou pomoc terapeuta.

 

Ikdyž Martina tvrdí, že terapeut není, mně velmi pomohla.

 

Její nabyté znalosti a řešení vzniklých problému, se kterými jsem se na ni obrátila prokázaly nadstandardní schopnost efektivně je vyřešit.

 

Oceňuji důslednost, pečlivost, odpovědnost a hlavně empatičnost.

 

Děkuji, že jsi mi zvýšila moji odolnost a hlavně zlepšila funkci centrální nervové soustavy a celkovou vyrovnanost. Otevřela jsi ve mě opět vnitřní klid, životní elán, zbavila stresu a dosáhla celkového uvolnění. DĚKUJI Markéta.