menu.png
Body-Ritual.png

Dotek, který pohladí tělo i duši.

foto web.png
IMG_9839.jpg

Co přináší dotek?

Při fyzickém kontaktu s druhým se nám vyplavuje oxytocin tzv. hormon důvěry čili má blahodárné účinky na naši životní důvěru, stabilitu a odolnost. Také zklidňuje nervový systém, uvolňuje tělo i mysl a to má za dopad načerpání vlastní energie.

Skrze dotek dochází ke komunikaci s tělem, vědomím, podvědomím a nastává proces uvolnění napětí v tkáních, vazech, kostech, membránách, fasciích, svalech a tělní tekutině. Nepracuji s intimními partiemi.

Pečuješ o sebe, tak jako o ostatní?

LOGO grafika.png
IMG_0064.jpg

Jak probíhá masáž?

V útulné, vyhřáté místnosti se svíčkami, si krátce popovídáme a poté si lehnete na futon (masérskou matraci). Masáž začíná naladěním se vzájemně na sebe a poté je provázen intuitivními doteky, které se různě proměnnují. Ráda používám lávové kameny a příjemně teplý BIO olej a po domluvě esenciální oleje. 

Objednejte si čas na sebe a dovolte si načerpat klid, lehkost a uvolnění.

IMG_0130_edited.jpg

Kolik to stojí?

Ráda pečuji o druhé a dopřávám klientům, dostatek času, kvalitní BIO oleje a esenciální oleje Young Living. Jsem zastánkyní kvality.

Pro Muže i Ženy

1 hodina

1,5 hodiny

2 hodiny

900 Kč

1 200 Kč

1 500

2,5 hodiny

2 000 Kč

262799297_3016812748560978_1560115277776161897_n_edited.jpg

Feedback

''Body ritual od Martinky zjemnil a zvedomil každý centimeter môjho těla. po veľmi dlhej dobe som sa cítila ako dieťa v maminom náručí, v čistej dôvere odovzdaná procesu hyčkania. Je to nádherný, liečivý moment pre tělo aj myseľ, kedy môžete len byť a prijímať podporu života, presně tak, ako to potrebujete vy. Ďakujem Martinka za magický a láskyplný priestor, ktorý si pre mňa vytvorila.''

Bibiana Š.

,,Její ruce jsou zázrak. Dokáži se napojit na vaši intuici a procítíte každou buňku ve vašem těle a také hluboké propojení se na sebe skrze její energii.

Dokáže vám uvolnit nejen tělo, ale také mysl a odevzdat se tam, kde si to jen dovolíte. V jednu chvíli jsem měla oheň v těle, který střídal chlad, chvílemi radost a pocit štěstí. Při masáži jsem měla pocit, jakoby mně hladily ruce mojí maminky.''

Monika Š.

Miluji absolutní uvolnění a prostor, ve kterém se můžu rozpustit... Masáž od Marti mi umožnila přesně toto. Její dotek a kotva v těle vytváří bezpečný prostor pro zacítění sebe, uvnitřnění a naladění se na svůj vnitřní proud božství. Slova jsou málo, je potřeba to zažít...

Michaela Parida

Není to masáž, je to MLSÁŽ! 

Namlsejte se sebe.

Jaroslav Dušek