menu.png
Depositphotos_5361440_xl-2015.jpg
Horses-Wisdom.png

Osedlej svou mysl a uzři pravdu...

Žena, která tančí s koňmi...

Když se podíváte do koňského oka ucítíte lásku. Srdeční spojitost, která proudí v životě Martiny s koňmi je slovy nepopsatelné a hluboce dotýkající se jev jejího nitra. Od dvou let poprvé seděla na mohutném tažném valachovi, se kterým v okamžiku doteku prožila spojení, které bylo pro Martinu pradávné. Rozpomněla si osobní blízkost s koňmi, se kterými pluje životem a mnohé se od nich nepřetržitě učí. Nejhlubším učením je poznání sebe sama v absolutní pravdě. Martina je žena, která tančí s koňmi ve vesmíru i na zemi. V koňské přítomnosti poprvé poznala přijetí cítit cokoli ať už to byl velký smutek, opuštění či lásku a nespoutanou radost.

Koně jsou držiteli bezpečného prostoru a léčiteli všeobjímající lásky, kde se může cokoli na emoční úrovni projevit.

LOGO-koně.png
P1030736 - kopie.jpg

Skrze koně poznej sebe

V přítomnosti koní a jejich přirozenosti se můžete dotknout vlastní prosté pravdy. Jsou to velkolepí nositelé poznání našeho nitra, kým doopravdy jsme a kým ne. Často se používá slovo zrcadlení, a to vystihuje celé setkání jež vám nabízím. Celé setkání se děje skrze koně a vaší odvahy vidět sebe kým jste, co je pravda a co není. Setkání probíhá individuálně či skupinách a nelze popsat co se bude dít. Vše probíhá v bezpečné vzdálenosti a pokud to koně a vy dovolíte můžete k nim přijít až do fyzického kontaktu. Skrze Martinu při spolupráci s koňmi proudí tok informací, a nejen tím je možné číst z koňské říše. Nejsou zapotřebí zkušenosti s koňmi a je v pořádku přijít s jakoukoli emocí ať už je to strach, respekt, obavy, radost, otevřenost, odvaha a mnohé další.

Setkání se sebou v přítomnosti a podpory koní

60 minut

900

90 minut

1 200

120 minut

1 500

P1041641.jpg
LOGO-koně.png

V koňské přítomnosti poprvé Martina poznala přijetí cítit cokoli ať už to byl velký smutek, opuštění či lásku a nespoutanou radost.

Koně jsou držiteli bezpečného prostoru a léčiteli všeobjímající lásky, kde se může cokoli na emoční úrovni projevit.

P1030864 - kopie.jpg

Reference

Krásné, příjemné a obohacující. Tak se dá shrnout Sebepoznání s koňmi. Ať už je člověk spíš realista nebo ho zajímá určitá spiritualita koní, vždy si přijde na své. Stádo klisen Vám pomůže nahlédnout do sebe. Najdete své silné stránky i své nedostatky. Setkání funguje částečně jako terapie, částečně jako uvědomění si sebe sama, nebo ho můžete klidně brát jen jako příjemně strávené odpoledne v přírodě u stáda koní. Tak jako tak, zážitek, je to nezapomenutelný.

Michal

Jsem stastna a plna dnesniho noveho zazitku s konmi. S tou silou a tim strachem z nej jsi to moc dobre nacetla. Ac jsem z pocatku měla pochybnosti, z kurzu a zdali me dokazes ochranit, , po seznameni v ohrade se obavy rozplynuly. Libi se mi, jak prekladas z konstiny do lidstiny.

Michaela