Depositphotos_5361440_xl-2015.jpg
Horses-Wisdom.png

Sebepoznání skrze koně do klidu a radosti v sobě.

,,Nepotřebujete mít zkušenosti s koňmi, aby jste se mohli zúčastnit''

Nedávné studie provedené institutem Hearth-math prokazují oboustranného léčení s koňmi, a to díky elektromagnetickému poli, které koňské srdce ve velikosti 5x většího než-li lidské, vyzařuje do 2,3m -3m kolem lidského těla a to má za dopad to, proč je nám v přítomnosti koní jednoduše dobře. Bytí s nimi je cesta do základů života -být opět dětmi- napojení na vyšší JÁ, přítomní, radostní a nebáli jsme se vyjadřovat cokoli jsme cítili (radost, smutek, hravost a hlavně jsme neměli pochybnosti o sobě samých) Koně jsou upřímné, nezištné zrcadlo našeho vnitřního nastavení. Pokud jsme mimo lásku, klid, radost, vnitřní sílu, dokážou nám tyto ušlechtilé bytosti láskyplně pomoci žít sebe a naplněný život.

Dnešní doba svádí k tomu cítit se osamoceně a odděleně. A právě to je jeden z mnoha důvodů proč jsem začala tato setkání pořádat. Sama jsem si prošla hlubokým smutkem, depresemi že mně život nebavil, a právě koně mi pomohly postavit se na vlastní nohy a to s láskou a vděčností za tyto bytosti předávám dál.

Prožijte v těle i mysli

Niterný klid

Přítomnost

Jemnost a laskavost

Sounáležitost a propojenost se sebou a okolím

Být přijímán v jakékoli náladě ať už smutné či radostné

Lásku, která nemá limit

Zpomalení, uklidnění

 Načerpání životní energie

A mnohé další benefity... 

Pokud vás to oslovuje a cítíte v těle chuť nás navštívit do říše koní, jsme tu pro vás s otevřeným srdcem.

Ozývá se vaše         ?  Více info níže: 

LOGO-koně.png
P1030736 - kopie.jpg

Skrze koně poznej sebe

U sebepoznání s koňmi jsem empatickou podporou a průvodkyní do sebe - někdo potřebuje podporu slovem, někdo objetím a někomu stačí pocit, že tu pro něj někdo takový je. Překládám z ,,konštiny'' do ,,lidštiny''  a provázím společně s koňmi do klidu v sobě, kde můžete nalézt odpovědi, které v sobě máme všichni-stačí jít opravdu do klidu. Pokud vy i koně dáte svolení, dojde i ke kontaktu s nimi, ale pro ty kdo máte strach či respekt - provedu vás z bezpečného prostoru. Koně se kterými pracuji jsou klidné, psychicky vyrovnané a vhodné na tato setkání.

Když bylo člověku v životě ublíženo, začne si vytvářet masky, za které schovávává naše přirozené, autentické JÁ. A to nás sice chrání ale také to může bránit žít život v radosti, důvěře a naplněnosti. Každý můžeme mít jedinečný důvod proč tomu tak je a právě díky koním máte možnost se dozvědět o sobě víc a láskyplně nabrat dech do života. V momentě kdy se odhodláte v bezpečném prostředí otevřít své srdce, začíná se váš život měnit a tím i vaše okolí.

 

Pokud jsem nezmínila vše co by vás zajímalo napište mi, ráda zodpovím.

Ceník

Pracuji jak individuálně tak i pořádám víkendové pobyty a to vždy v krásné přírodě. Cena je uvedena za osobu pro individuální setkání. Víkendové pobyty naleznete v záložce akce s Martinou.

2 hodiny

LOGO-koně.png

1 000 Kč

P1041641.jpg
LOGO-koně.png

Koně mají velkou zásluhu na mém porozumění sobě a hlubokou transformaci mého života. Když jsem prožívala těžké životní situace, byly to koně které mi pomohly svým nasloucháním. Samotné bytí v koňské přítomnosti člověka zavede do přítomného okamžiku a upřímnosti k sobě. 

Umění vést koně nás učí vést sebe v lásce, vnitřní síle a respektu.

Je to léčení šrámů na duši, které jsme si nasbírali.

Milovené koně, děkuji že jste.

S láskou v srdci Martina.

P1030865 - kopie.jpg

Řekli o mně

Anička Z.

Krásné, příjemné a obohacující. Tak se dá shrnout Sebepoznání s koňmi. Ať už je člověk spíš realista nebo ho zajímá určitá spiritualita koní, vždy si přijde na své. Stádo klisen Vám pomůže nahlédnout do sebe. Najdete své silné stránky i své nedostatky. Setkání funguje částečně jako terapie, částečně jako uvědomění si sebe sama, nebo ho můžete klidně brát jen jako příjemně strávené odpoledne v přírodě u stáda koní. Tak jako tak, zážitek, je to nezapomenutelný.

Michal B.

Jsem stastna a plna dnesniho noveho zazitku s konmi. S tou silou a tim strachem z nej jsi to moc dobre nacetla. Ac jsem z pocatku měla pochybnosti, z kurzu a zdali me dokazes ochranit, , po seznameni v ohrade se obavy rozplynuly. Libi se mi, jak prekladas z konstiny do lidstiny.

Michaela Č.

Sebepoznání s koňmi a Martinkou bylo hluboké. Koně jsou klidné a opravdu byly velkou oporou. To jak jsi doručovala vzkazy koní se mně dotkly  kdesi velmi hluboko a nejvíce přínosná podpora v tom co se mi tam otevřelo bylo právě tvé vedení. Dala jsi mi praktické tipy, které si určitě přijdu znovu prozkoumat. Děkuji tobě i koním ať se tvé práci daří!

Štěpánka W.

Děkuji Marti, za tvou láskyplnou podporu. Nejdůležitější pro mně bylo, že se s Tebou cítím v bezpečí a díky tomu jsem se mohla otevřít a nechat vyplavit tu tíhu, kterou jsem si nesla. To co děláš je povznášející. dělej to dál.