top of page
MD9A0250.jpg

Rodinné a systemické konstelace

Harmonický život začíná u našich kořenů

Systemické nebo také rodinné konstelace jsou metodou rozvoje osobnosti, sebepoznávání, využívající princip přenosu vědomí. V rámci skupiny účastníků, která je citlivě a empaticky provázená lektorkou umožňují názorně ukázat a pocítit souvislosti a vztahy mezi členy rodiny, případně členy širších systémů a tím vyřešit stále se opakující vzorce chování, jednání a situací, které prožíváme v oblasti vztahů (rodinných, partnerských či pracovních) a také dalších témat jako jsou zdraví, práce, bydlení, finance a jiné.

 

Skupina, která vytváří konstelace, následuje své „pohyby duše“. Ukazuje skryté příčiny problémů. Je vedena metoda skupinové „vnitřní pravdou duše“. Je hluboká, neposuzuje, nekritizuje, přijímá pravdu, která přichází, pracuje v láskyplné atmosféře a osvobozuje.

Díky konstelacím se můžeme podívat na systémy našich rodů, kde máme kořeny a uvolnit, co už nám v životě neslouží. Ujasňuje nám situace, které nemůžeme pochopit a přináší jasnost a osvobození do našeho vnitřního i vnějšího světa. 

Konstelace  pomáhají osvobodit to, co nevidíme, ale tušíme, že tam něco stagnujícího je.
-MARTINA PRAŽÁKOVÁ-

MD9A0375.jpg

K přiblížení rodinných konstelací použiji citát z poslední knihy Berta Hellingera - objevitele rodinných konstelací:

„Vždyť je to docela jednoduché“, říkají ti, kteří zažili rodinné konstelace poprvé. To si člověk vybere ze skupiny několik jemu naprosto cizích a neznámých lidí – několik jedinců jako zástupce za svoje rodiče a sourozence, včetně sebe sama,
rozestaví je po místnosti podle vzájemných vztahů, usedne stranou a dívá se. Najednou se mu otevřou oči: „Cože, tohle že má být moje rodina? Myslel jsem, že je to úplně jinak.“ Co se stalo? Všichni se dívají jedním směrem. On sám, to jest jeho zástupce, stojí ovšem opodál – vzdálený od své rodiny. Když se ptáme zástupců, jak se jim daří, vychází najevo, že jim něco chybí. Stavím tedy před ně na místo, kam se dívají, dalšího zástupce. Jejich obličeje se rozjasňují, cítí se lépe.

To je typická rodinná konstelace. Jednodušeji to nejde. Co však při ní skutečně vychází najevo? Muž vypráví, že měl bratra, který zemřel krátce po narození.
Později se už o něm v rodině nikdy nemluvilo, jako kdyby k ní nepatřil.“

Odkryje vše destruktivní jako například vzorce, že nejste dost dobří, že to nezvládnete, že jiní můžou ale vy ne. Pravděpodobně, protože jste přestali věřit v sebe (mnohdy si to ani nepamatujeme z dětství). Tyto a další nastavení v životě se vám budou opakovat do té doby, dokud se k nepostavíte vašemu důvodu proč nejste šťastní tváří v tvář. Potom je to jako kouzlo. Zlomí se utrpení, osvobodíte se a přestanete nevědomě opakovat osudy dřívějších členů rodinného systému. Váš život se stane pročištěnějším a budete mít víc síly a důvěry žít svůj vlastní život podle sebe.

Rodinné Fotografie v B & W

V rodových liniích je čekající energie (bez zraněného ega), která vás chce v životě podpořit.

-MARTINA PRAŽÁKOVÁ-

Co nabízím

MD9A0083.jpg

Individuální setkání

Individuální konstelace postavená na míru vašeho záměru v kombinaci s terapií. Vhodná pro jakékoli téma, které řešíte.

90 min..........1.000,-

kevin-delvecchio-7noZJ_4nhU8-unsplash.jpg

Skupinové setkání

Skupinové setkání z nichž 5 účastníků si může zarezervovat postavit osobní konstelaci a ostatní se účastní hraní rolí. Proudící energie pracují se všemi účastníky bez ohledu na to jestli si staví konstelaci nebo ne.

S osobní konstelací..........1.000,-

Bez osobní konstelace..........800,-Kč

Nadcházející termíny

IMG_1663_edited.jpg

Zde v KONTAKTNÍM FORMULÁŘI se můžete objednat nebo mi zanechat vzkaz či recenzi. Děkuji za vaši důvěru.

Děkuji za důvěru, těším se až se poznáme :)

Souhlas se zpracováním osobních údajů

kontaktní formluář
bottom of page