top of page
Depositphotos_255267054_XL (1).jpg

Rodinné a systemické konstelace

Harmonický život začíná u našich kořenů

Systemické nebo také rodinné konstelace jsou metodou osobnostního rozvoje a sebepoznání, využívající princip přenosu vědomí. V rámci citlivě a empaticky provázené skupiny účastníků umožňují názorně ukázat a pocítit souvislosti a vztahy mezi členy rodiny či širších systémů, čímž lze řešit opakující se vzorce chování, jednání a situací ve vztazích (rodinných, partnerských či pracovních), ale i v oblastech jako zdraví, práce, bydlení, finance a další.

Skupina pracující s konstelacemi sleduje své „pohyby duše“ a odhaluje tak skryté příčiny problémů. Metoda nás vede k pochopení skupinové „vnitřní pravdy duše“, v hlubokém, neposuzujícím a láskyplném rámci, který přijímá pravdu, jež se objeví, a osvobozuje.

Konstelace nám umožňují nahlédnout do systémů našich rodin, rozpoznat kořeny a uvolnit prvky, které nám již neposkytují prospěch. Pomáhají vyjasnit situace, které jinak nechápeme, a přinášejí jas a osvobození do našeho vnitřního i vnějšího světa.

MD9A0370.jpg


Konstelace odhalují a uvolňují to, co je skryté, ale cítíme, že nás něco omezuje

Martina Pražáková

Co nabízím

NADCHÁZEJÍCÍ UDÁLOSTI

Pro mě byla osobní konstelace zcela novým zážitkem. Nikdy předtím jsem na ničem podobném nebyla, ale díky tomu, že tě znám z konzultací a kurzu tak jsem se k tobě vůbec nebála a naopak jsem se těšila. Vím, že jsi empatická, umíš naslouchat, vnímat, nebudeš mě posuzovat jestli jsem taková nebo maková. Děláš svou práci tak, aby hlavně pomohly a neřešíš jestli někdo mlčí, brečí nebo neví. U tebe se cítím přirozeně a v bezpečí. Řekla jsem si, že se při konstelaci tebou nechám zcela vést, zkusila jsem se maximálně otevřít čemukoliv novému. Průběh konstelace byl velmi příjemný. Výsledek mi pomohl jak okamžitě tak i postupně. Závěrečná meditace byla wau! Byla jsem překvapená a netušila jsem, jak se mi může okamžitě tak moc ulevit, jak mi může byt najednou po meditaci lehko. Jako kdybych se narovnala, otevřela a spadlo ze mě napětí. Konstelace mi ukázala, věci o kterých jsem neměla ponětí. Už chápu proč jsou některé věci tak jak jsou. Žije se mi s tím lépe. Čerpám z toho co jsem se dozvěděla stále. Napsala jsem si z konstelace i poznámky, čas od času si je čtu a připomínám, protože se mi to při každodenních shonu vytrácí.

Martina B.

Randall Johns, NY

bottom of page