top of page
IMG_0130.jpg
LOGO-lepší.png

Masáže s přesahem

Odlehčíte mysl, uvolníte tělo a to je klíčové pro tělesnou a duševní pohodu.

Kouzlo doteku

Tyto masáže mají hlubší význam. Vaše tělo i mysl se otevřou nejen hlubokému uvolnění, ale také pocítíte dotek, který je vnímavý a tím vám pomůže zpomalit tok nepřetržitých myšlenek. Tento dotek je veden vyšší moudrostí, která má racionální přesah,

Tím se přirozeně začnete soustředit na přítomný okamžik, naplněný klidem a důvěrou. Vaše mysl se postupně uklidní a vaše tělo se začne zbavovat ztuhlosti a napětí, které v sobě možná dlouho neslo.

Nabídka masáží

IMG_0064.jpg
Harmonizační masáž
Není to masáž, je to MLSÁŽ! 

Jaroslav Dušek

IMG_9768.jpg

Terapeutická masáž

Objevte masáž, která je prožitkem – propojení fyzického a emocionálního uvolnění, aby vaše tělo i mysl mohly znovu prožívat pocit harmonie a rovnováhy. Zážitek, který zanechá dlouhotrvající pozitivní stopu ve vašem životě.

Co je terapeutická masáž? Je to metoda, která nám umožňuje nejen uvolnit svalové napětí, ale také rozvolnit blokády v těle, které často vznikají kvůli stresu, spěchu, špatnému držení těla či jiným vnějším vlivům.Tato terapeutická masáž se zaměřuje na individuální potřeby každého klienta a pracuje s hlubokými vrstvami svalů, kde jsou často ukryty nepříjemné spazmy, které mnohdy zadržují neprojevené emoce.

Co můžete očekávat od této terapeutické masáže? Především pocit okamžitého uvolnění a lehkosti. Klienti často popisují, jak se po masáži cítí nejen fyzicky uvolněni, ale také mentálně osvobozeni. Masážní techniky, které používám, jsou intuitivně navrženy tak, aby pomohly uvolnit svaly a posílit tok energie v těle.

 

Uvolnění zažijete již po první návštěvě. Ovšem dlouhodobý účinek je individuální a odvíjí se od stavu vašeho těla i mysli.

1 500 Kč / 1,5 hod.

2 000 Kč / 2 hod.

2 500 Kč / 2,5 hod.

Terapeutická masáž
IMG_0212.jpg

Harmonizační masáž

Návrat do klidu a harmonie

Představte si čas pro sebe, kdy se ocitnete na hladině ticha uprostřed bouřícího moře každodenního shonu. Tato jedinečná masáž je právě tímto útočištěm pro váš odpočinek a regeneraci. Skrze pomalé a vnímavé doteky vám pomohu uklidnit tok běhových myšlenek a  navrátit se k sobě, k vašemu nitru.

Tento zážitek nespočívá pouze v relaxaci těla, ale má přesah za hranice tělesného. Je to osvěžení pro tělo, mysl i duši a návrat k vašemu skutečnému já. Pomalý dotek nejenom odstraní stres a napětí, které v těle přetrvávají, ale také vám umožní opustit závratné tempo hektického světa a vkročit do přítomného okamžiku, kde objevíte vnitřní klid, důvěru a pocit bezpečí.

Co můžete očekávat? Především to, že po této masáži odcházíte s pocitem, že jste získali mnohem více než jen relaxaci. Vaše tělo i mysl budou zklidněné, a zároveň se vaše duše probudí k nové vitalitě. Pocit lehkosti a nové životní energie bude provázet vaše kroky po celý den, propojující váš fyzický stav s mentální pohodou.

1 500 Kč / 1,5 hod.

2 000 Kč / 2 hod.

2 500 Kč / 2,5 hod.

Harmonizační masáž
IMG_9959.jpg

Umění Doteku

Exkluzivní masáž pouze pro ženy

Prohlubte své poznání initimity v bezpečném a důvěryhodném doteku.

Vítejte ve světě, kde se dotek stává uměním a kde se vaše tělo a duše spojí v jedinečné harmonii. Tato masáž vychází z hlubokého učení tantry, nazvaná "Umění Doteku", která vás zve na cestu smyslného objevování, které propojuje vaši niternou sílu s hlubokou relaxací.

V této masáži jde o mnohem více než jen o fyzické uvolnění. Je to cesta k prozkoumání vaší vlastní intimity a vnímání. Každý dotek je proveden s neuvěřitelnou pozorností a vnímavostí, což vám umožní prožít okamžiky smyslného potěšení a naprostého propojení.

Martina přináší umění doteku, ve kterém se věnuje vašemu tělu s respektem a laskavostí. Je důležité poznamenat, že tato masáž "Umění Doteku" je navržena tak, aby zahrnovala hluboké smyslné zážitky, avšak nejsou poskytovány doteky na intimních partií.

Tato masáž je cestou k prožití smyslného potěšení, kde se váš dech a vaše tělo sladí do jednoho rytmu. Způsobuje uvolnění bloků a napětí, které jste mohli držet uvnitř sebe. Zároveň vám dává do rukou klíč k hlubokému propojení s vaším vlastním nitrem.

"Umění Doteku" zve vaše smysly k probuzení a propojení. Je to zážitek, který jde za hranice tělesnosti a vede vás ke splynutí těla, mysli a duše. Přijďte a objevte krásu a intimitu, kterou tato masáž může nabídnout.

2 500 Kč / 1,5 hod.

3 000 Kč / 2 hod.

3 500 Kč / 2,5 hod.

4 000 Kč / 3 hod.

IMG_0238.jpg

Čtyřruční masáž

Zažijte nevšední zážitek hluboké relaxace a harmonie díky naší exkluzivní nabídce čtyřruční masáže. Dva maséři (muž a žena) tvoří ladný tanec doteků, který vás unese do světa absolutního uvolnění. Každý stisk a pohyb je jako melodie pro vaše smysly, poskytující vám nejen dvojnásobnou péči, ale i dvojnásobný pocit pohody. Dejte svému tělu a mysli tu nejlepší péči, kterou si zasloužíte, a prožijte zážitek, který zanechá stopy klidu a odpočinku na dlouhou dobu.

2 000 Kč / 1 hod.

3 000 Kč / 1,5 hod.

4 000 Kč / 2 hod.

Čtyřruční masáž
bottom of page