top of page
Depositphotos_5361440_xl-2015.jpg

Sebepoznání skrze koně

Individuální setkání a skupinové programy

,,Martina je nespoutaný živel, který
na vás nenechá nit suchou. :D

Pomůže vám pochopit vlastní nastavení a vzorce skrze vědomou práci s koňmi.

Otevřenost, důvěra, vysoká míra empatie a schopnost udeřit hřebíček
na hlavičku.

Děkuji za to, že JSI.''

Eliška, Praha

Milující, ale bezkompromisní pokud nejdeme cestou upřímnost..

MD9A9900_edited.jpg

„Koně vám blahodárně pomohou najít své skutečné JÁ.

 

Nesoudí vás a poskytují svou přítomností 

prostor poznat sebe kým opravdu jste.

 

Odpolední světlo
MD9A9881.jpg
Jaké to je:
 • objevovat své dary a talenty, o kterých jsi nevěděl/a, že je máš?

 • cítit, že jsi dost dobrá/ý a že si zasloužíš si to nejlepší?

 • cítit, že můžeš opět důvěřovat?

 • dovolit si cítit se podporovaně a vyslyšeně?

 • rozhodovat se pro svůj názor na sebe a ne pro názory druhých?

 • dívat se na život očima lásky a přijetí? 

 • žít v radosti, pochopení a sounáležitosti?

 • vědět, že na to nejste sami a dovolit si podporu?

 • milovat sebe takovou jaká/ý jste?

 • žít naplněný život RADOSTÍ A LÁSKOU?

 • žít ve SVÉ SÍLE?

To by bylo moc hezké Marti, ale...

Jakobych slyšela svou mysl před pár lety. ALE...- tohle není možné, to není jen tak se rozhodnout pro hezký život, je to těžké a vůbec je to reálné?

ANO JE, TO REÁLNÉ

 

A JE TO JEDNODUŠŠÍ NEŽ SE TO ZDÁ  VĚDĚT JAK NA TO, 

je to co vám možná nikdo zatím neukázal

Koně čtou člověku v duši

Podpoříme vás a nasměrujeme. Neboť, tam kde směřuje vaše pozornost, tam to roste.

,,Když se rozhodnete vykročit své jedinečné, životní cestě naproti, začnete tvořit svůj život o kterém sníte a budete ho i žít. Chce to podporu, návod a praxi - mluvím z mé osobní zkušenosti. Můj osobní příběh právě chystám a těším se až ho budu s vámi sdílet, protože jestli jsem mohla já, tak proč by ne vy?

MD9A9942.jpg

Ptáte se:

Jak můžu poznat sebe skrze koně?

Koně vám nastavují zrcadlo sebepoznání, tím jak se chovají. Poukazují na opravdovost kým jste a kým nejste a poskytují prostor, ve kterém máte možnost . Je to vědomá spolupráce s koňmi a mým citlivým a vnímavým doprovodem. Máte možnost podívat se na vaše životní přesvědčení, kterým jste uvěřili a to může mít za dopad disharmonie v jakékoli oblasti vašeho života - nefunkční vztahy, nedostatek hojnosti, křehké zdraví, pracovní vyhoření a celkově se můžete cítit ve stresu a neklidu, že nežijete život o jakém sníte a mohli jste sklouznout do žití života podle druhých a ne podle sebe.

Mám respekt z koní, budu v bezpečí?

Ano, vaše bezpečí jak fyzické, tak pocitové je prioritou. Pracuji tak, že se vás vždy ptám na pocity a podle toho jak se cítíte, tak pracujeme za ohradou. Pokud ucítíte větší komfort a bezpečí, poté přistupujeme ke koním blíž, případně do kontaktu.

Nemám s koňmi zkušenosti, ale láká mně to k nim.

Zkušenosti nepotřebujete, vše potřebné vám ukážu případně vaše dotazy zodpovím. Je skvělé, že nasloucháte svému vnitřnímu hlasu a chcete to zkusit. Stačí vaše odvaha a rozhodnutí, že to chcete zkusit, dál vás tím provedu :)

Jak probíhá skupinové setkání?

Skupinové setkání je výjimečně v tom, že spojení lidí, můžete potkat lidi na stejné vlně a obohatit se vzájemně. Začínáme pozorností u každého účastníka, kde se v životě nacházíte, v čem vám a je a není dobře. Následně to probereme a přejdeme k praxi s koňmi. Prvně z bezpečného prostoru a pokud vy i koně dovolíte, budeme s nimi spolupracovat v praxi. Nedá se říct konkrétně, s čím budeme pracovat, jelikož vše je tvořeno v přítomnosti, co je teď pro vás to nejdůležitější. Často je dotýkáme témat -vystoupení z role oběti do role tvůrce svého života, nastavování hranic, spojení s vnitřní silou, setkat se se svou jedinečností, sebeláskou, sebehodnotou, respektu a být vůdcem svého života neboli strůjcem svého štěstí. Avšak je mnoho témat, které se odhalují a tak doporučuji zůstat otevřen/á přítomnému okamžiku. 

Jak probíhá individuální setkání?

Individuální sebepoznání je jedinečné s větším zaměřením na váš příběh a prozkoumání sebe víc do hloubky. Nejprve si popovídáme o tom co vás přivádí. Spolupráce s koňmi může být o čtení symbolik z bezpečného prostoru anebo se může rozvinout ke spolupráci s koněm ve volnosti nebo na vodítku při práci ze země. Je to hlavně práce na vás - kůň vám nastavuje zrcadlo a pokud nebudete rozumět řeči koňské, posloužím vám jako překladatelka, průvodkyně a podpora na cestě do upřímnosti k sobě.

Jak koně léčí?

Bezpodmínečnou láskou. A nejen, že nás léčí ale i učí co to je ta láska bez těch podmínek. Už jen tím, že jste v jejich přítomnosti má obrovský dopad na člověka. Jejich srdce je 5x větší než lidské a vysílá ,,koherentní'' srdeční frekvence což, funguje jako zesilovač pozitivních i negativních emocí. S koňmi mnohdy stačí být v přítomnosti a pozorovat co to ve vás vyvolává. Poskytují totiž prostor klidu, lásky a přijetí. Nic si o vás nemyslí, nesoudí vás a přijímají vás takové jací jste. Další rovina je když půjdete ke koním a začnou se chovat určitým způsobem. Reagují na vaše vibrační vyzařování. Uvedu příklad - když máte strach z koní a přiznáte si to, tak se ve vás tato energie uvolní a koně cítí, že jste k sobě upřímní a většinou přijdou k člověku v tomto případě. Doporučuji říct to nahlas tomu koni. Nejde tu totiž o koně ale o to, aby jste tu energii strachu v sobě oslabili a tím, že ji uznáte a vyslovíte s odvahou nahlas. Je to jakoby jste řekli bojím se, ale je to v pořádku. Kůň cítí vaši upřímnost k sobě a přijímá vás, protože v sobě nic neskrýváte a jste férový. Opačný případ je když někdo má strach z koní a popírá to v sobě, většinou koně odchází pryč, protože kdo v sobě ukrývá pocity a nepřizná si je, je to pro ně jako maskující se nečitelný predátor a tak raději půjdou jinam. Když jdete ke koním jsou k vám upřímné, buďte i vy a naplní vás láskou, radostí, přijetím a mnohem víc. Mě osobně pomohly překonat posttraumatickou stresovou poruchu z vážné a smrtelné autonehody-vždy tam pro mě byly a láskou mě léčily, ale jinak než si naše mysl představuje. Čím víc jste v klidu, tím víc pochopíte jejich léčivému hlasu.

Datový zdroj 2_edited.jpg

Víkendový pobyt

ceně je zahrnuta plná penze vegetariánské stravy a ubytování v dřevěnici
ve venkovsky-moderním stylu ve Vysoké nad Kysucou, SK

Děkuji všem 80 účastníkům 
za účast v roce 2022,
Aktuálně  se můžete těšit na další skupinové pobyty od Dubna 2023.

Individuální sebepoznání

Můžete přijet za námi do Vysoké nad Kysucou-SK nebo mohu přijet za vámi a vaším koněm. (Účtuji si cestovné dle vzdálenosti.)

1 hodina..........1.000,-Kč

poukaz vzor.jpg
fialový květ

Koňská láska je láska, kterou se my lidé učíme. Přijímají nás takové jací teď a tady jsme, umí si sjednat respekt, jasně vymezit hranice avšak vždy z lásky a s láskou. Koně léčí uzavřená lidská srdce.

Sebepoznání s koňmi vás postupně zavede na začátek  vašeho života - do přirozenosti přesně takové, jako je ta dětská.

Autenticita

Přirozenost

Nastavení hranic

Radovat se

Smát se

Objevovat život

Nestydět se plakat

Respekt

Sebepřijetí

Vnitřní klid

Těšíme se na vás, právě takové, jací jste!

S láskou Martina a Koně

P1030865 - kopie.jpg

Řekli o sebepoznání skrze koně

Martina je nespoutaný živel, který na vás nenechá nit suchou. :D

Pomůže vám pochopit vlastní nastavení a vzorce skrze vědomou práci s koňmi.

 

Otevřenost, důvěra, vysoká míra empatie
a schopnost udeřit hřebíček na hlavičku.

Děkuji za to, že JSI. <3

Eliška

Krásné, příjemné a obohacující. Tak se dá shrnout Sebepoznání s koňmi. Ať už je člověk spíš realista nebo ho zajímá určitá spiritualita koní, vždy si přijde na své. Stádo klisen Vám pomůže nahlédnout do sebe. Najdete své silné stránky i své nedostatky.

 

Setkání funguje částečně jako terapie, částečně jako uvědomění si sebe sama, nebo ho můžete klidně brát jen jako příjemně strávené odpoledne
v přírodě u stáda koní. Tak jako tak, zážitek, je to nezapomenutelný.

Michal B.

Jsem šťastná a plná dnešního nového zážitku
s koňmi. S tou sílou mého strachu z koní, jsi to moc dobře načetla.

 

Ač jsem z počátku měla pochybnosti z kurzu a zda-li mě dokážes ochránit, po tvém průvodcoství a seznámení v ohradě se obavy rozplynuly. Líbí se mi, jak překládáš z konštiny do lidštiny.

Michaela Č.

Sebepoznání s koňmi a Martinkou bylo hluboké. Koně jsou klidné a opravdu byly velkou oporou. To jak jsi doručovala vzkazy koní se mně dotkly  kdesi velmi hluboko a nejvíce přínosná podpora v tom co se mi tam otevřelo bylo právě tvé vedení.

 

Dala jsi mi praktické tipy, které si určitě přijdu znovu prozkoumat. Děkuji tobě i koním ať se tvé práci daří!

Štěpánka W.

"Milovat je nejkrásnější projev úcty k životu a Bohu v nás"

bottom of page