top of page
IMG_4672.HEIC

Soukromý pobyt na míru

Naplánuj si pobyt na míru s rodinou, přáteli nebo kolegy. Soukromý pobyt vám umožní sdílet vzácné okamžiky, vytvářet společné vzpomínky a posilovat vztahy v krásné přírodě. Aktivity jsou přizpůsobeny vašim potřebám, takže každý najde prostor pro růst, relaxaci a spojení s ostatními.

Ubytování

Ubytovat se můžeš s blízkými přímo na farmě Gazdostvo Škradné ve Vysoké nad Kysucou, kde nás najdete. Dopřejte si společné probuzení v prostředí, které obklopuje stádo 50 koní, kteří zde tvoří společně s přírodou úžasné prostředí pro relaxaci a vaše sebepoznání.

 

Ubytování si zajišťujete sami a nezapomeňte si se mnou sjednotit termín.

Místní prostředí nabízí příležitost pro turistiku, výlety na kolech a také masáž na apartmánu nebo vyhřívanou káď. Stačí sjednotit termín.

Kontakt pro zajištění ubytování: 

+421 948 768 716

 

Gazdostvo Škradné, Nižný Kelčov 909. Vysoká nad Kysucou, SK

354429756_223397117187174_2890138610231276565_n.jpg
IMG_0064.jpg

Masáž

Masáž poskytuji přímo na apartmánu. Každý dotek je proveden s neuvěřitelnou pozorností a vnímavostí, což vám umožní prožít přítomnost, klid v mysli a také uvolnění těla od napětí, stresu či spěchu. Klidným a vnímavým dotekem, provedu vaši mysl do pocitu důvěry a bezpečí. Jde o mnohem více než jen o fyzické uvolnění. Je to cesta k hlubšímu klidu a vnímání.

Ceník

Další možnosti

Individuální setkání

Skupinové

pobyty

Kůň už sám o sobě je pro mě obrovská osobnost a již toto propojení a setkání se tváří v tvář je nádherný zážitek. Už jen to, že jsem překonala obavy a vstoupila a mohla si koně pohladit byla pro mě krásná forma terapie a zklidnění duše i mysli. S Martinkou jako průvodcem je to naprosto dokonalé a úžasné propojení, díky kterému si dokážete uvědomit své vlastní vnitřní nastavení, identifikovat vaše skryté vzorce, které vás brzdí v posunu vpřed. Byl to krásný zážitek v krásném prostředí, které samo o sobě vyvolává zklidnění mysli a užívání si přítomného okamžiku, všechny starosti a myšlenky jsou rázem pryč, zklidníte se a jen si užíváte přítomný okamžik, mohu jen doporučit.

Iveta S. 

Randall Johns, NY

bottom of page