top of page
IMG_4672.HEIC

Soukromý pobyt na míru

Na této stránce naleznete přímé informace k soukromému pobytu na míru. Chcete-li obsáhlejší informace pokračujte zde.

Naplánujte si se mnou pobyt na míru se svými  nejbližšími, přáteli, kolegy anebo uspořádejte teambuildig. Výhodou soukromého pobytu je sdílení těchto vzácných okamžiků s těmi, se kterými trávíte váš čas. Vytvoříte společné vzpomínky, přiblížíte se jeden druhému, více si porozumíte a tím celkové posílíte vaše vztahy v podporujícím prostředí obklopené nádhernou přírodou a zvířaty. Aktivity jsou přizpůsobeny skupinové dynamice, zajišťující, že každý člen skupiny najde svůj vlastní prostor pro osobní růst, relaxaci a spojení s ostatními.

Ubytování

Ubytovat se můžete přímo na farmě Gazdostvo Škradné ve velkých apartmánech. Dopřejte si probouzení v nových apartmánech v prostředí, které obklopuje stádo 50 koní, kteří zde tvoří společně s přírodou energetický ráj pro relaxaci a osobní rozvoj. Místní prostředí nabízí příležitost pro turistiku, výlety na kolech a také masáž na apartmánu nebo vyhřívanou káď. Ubytování a vyhřívanou káď si zařizujete sami s Gazdostvem Skladným, masáž a sebepoznání skrze koně se mnou. Stačí sjednotit termín se mnou a rančem.

354429756_223397117187174_2890138610231276565_n.jpg
IMG_0064.jpg

Masáž

Masáž poskytuji přímo na apartmánu. Každý dotek je proveden s neuvěřitelnou pozorností a vnímavostí, což vám umožní prožít přítomnost, klid v mysli a také uvolnění těla od napětí, stresu či spěchu. Klidným a vnímavým dotekem, provedu vaši mysl do pocitu důvěry a bezpečí. Jde o mnohem více než jen o fyzické uvolnění. Je to cesta k hlubšímu klidu a vnímání.

Ochutnejte Sebepoznání skrze koně

Nezapomeňte si zapnout zvuk ♡

Co vám sebepoznání přinese?

Jak pracovat s emocemi

Respektovat a být respektován

Posílení sebe-vědomí a důvěry

Schopnost prosadit se

 Porozumění ve vztazích

 nastavování 

hranic

jak pracovat

myslí

Posílíte lásku, laskavost k sobě

Ceník

Další možnosti

Individuální setkání

Skupinové

pobyty

Kůň už sám o sobě je pro mě obrovská osobnost a již toto propojení a setkání se tváří v tvář je nádherný zážitek. Už jen to, že jsem překonala obavy a vstoupila a mohla si koně pohladit byla pro mě krásná forma terapie a zklidnění duše i mysli. S Martinkou jako průvodcem je to naprosto dokonalé a úžasné propojení, díky kterému si dokážete uvědomit své vlastní vnitřní nastavení, identifikovat vaše skryté vzorce, které vás brzdí v posunu vpřed. Byl to krásný zážitek v krásném prostředí, které samo o sobě vyvolává zklidnění mysli a užívání si přítomného okamžiku, všechny starosti a myšlenky jsou rázem pryč, zklidníte se a jen si užíváte přítomný okamžik, mohu jen doporučit.

Iveta S. 

Randall Johns, NY

bottom of page