top of page

 
VNITŘNÍ 

DÍTĚ

Naučte se jak podporovat a vyživovat sebe

To co se zde naučíte, si odnesete do života.

MD9A0102.jpg

Zapněte si zvuk a kurz je 3 týdenní, ve videu je chybka  :)

Staňte se tou nejlepší verzí sebe sama

97.jpg

Jste připraveni osvobodit se od sebeomezujících přesvědčení a vstoupit do své síly s neochvějnou sebedůvěrou? Vítejte na semináři "Mé skutečné JÁ", praktickém semináři, který je určen pro vás, kteří chcete vykročit naproti uvolnění vašeho potenciálu a začít žít svůj jedinečný život, bez čekání až vás někdo zachrání. Tento kurz vám ukáže cestu, jak se stát svým vysvoboditelem.

Co praktikujete, tím se stáváte.

Vidíte se v uvedených příkladech ?


Nejsem dost dobrá/ý

Abych si zasloužil/a pozornost musím vynaložit velké úsilí a chovat se podle očekávání druhých

Mám strach z odmítnutí, opuštění

Cítím se osaměle

Když uspěju necítím radost, chci víc

Musím se chovat tak či onak, aby mě druzí přijali

Mám strach být sám/sama sebou

Přebírám odpovědnost za pocity druhých a mám tendence je zachraňovat, starat se o ně aniž by mě o to požádali

Pro druhé dělám toho tolik a tak málo se mi toho vrací

Nemám rád/a konflikty a vyhýbám se jim

A mnohé další...

PRO KOHO JE KURZ URČEN?

Výše uvedené přesvědčení mají kořeny v našem dětství, kdy jsme měli jediný model - od těch, co nás vychovávali a od nich jsme přijali mnohé za vlastní pravdu, jelikož nám to takhle předali, jelikož ani oni to neuměli. Je čas to změnit a osvobodit se z takto neprospěšných přesvědčení, toxických myšlenek a traumat které vám mohou bránit jít v životě dál a žít ho. 

POKUD SE CHCETE POSUNOUT NAUČTE SE NASLOUCHAT SVÉMU VNITŘNÍMU DÍTĚTI. Ukáže vám cestu k vašemu autentickému já, kde se přirozeně odemyká váš potenciál, láska a spojení se vším co nás obklopuje.

Nebudu vám tady mazat med kolem pusy. Tento kurz je úvodem do práce s vnitřním dítětem, ale z mé zkušenosti je to dlouholetá práce na sobě, která nebude povinností, ale stane se součástí vašeho života a v jemnosti se budete posouvat blíž k prapodstatě sebe sama. Důvěřujte sobě a správnému načasování hloubek, které se vám budou otevírat v životě postupně, tak jako doposud. Můžu vám ukázat svět jinak v lehkosti, radosti a v plynutí s soudem života, ale kdy do tohoto máte dozrát, to je každého individuální záležitost, je mnoho neprobádaných částí ve mě, které se mi ukazují postupně, ale přestala jsem tlačit na sebe a když mě něco zavolá následuji vnitřní impuls a nejen to předám i vám. Že už teď jste dokonalí a jestli za minutu se probudíte do hlubší bdělosti, je to bonus, ale všechno co máte mít máte právě teď, jen to občas nevidíme :-)

JAK TO BUDE PROBÍHAT?

Připravila jsem tento program na 3 týdny, kde získáte informace, možnost otázek a odpovědí v živém vysílání, inspiraci a praktická cvičení pro hlubší spojení se svým nitrem, bezpečnou a jemnou cestou.

1 x týdně se spustí nová lekce (video s informacemi a také pozváním do praktikování technik a meditací, které vás zavedou k obnově pocitů a vědomé práce s emocemi, tak aby vás neovládaly)

Čas sledování si určíte sami, protože vše je možné pustit si i ze záznamu.

Během kurzu budete mít příležitost posílat mi dotazy 

(i anonymně), které vám budu zodpovídat v uzavřené, podporující FB skupině, kde bude celý kurz probíhat.

ČÍM VÁS KURZ OBOHATÍ?

♡ Techniky jak pracovat s emocemi, podporovat a vyživovat sebe

 Vedené meditace pro práci s podvědomím

 Otevřete se kreativitě a důvěře vašemu vnitřnímu hlasu

♡ Naučíte se všímat si příležitostí, pro praxi sebe-uvědomění

♡ Přínosné AHA momenty, potenciál nových přátelství a další...

MD9A0009.jpg

Pomáhám vám 3 rokem žít a tvořit svůj radostný a naplněný život.

13 let sebezkušeností v psychoterapiích, energetickém léčení, šamanského učení, rodinných konstelací, intenzivní práce s nastavením mysli, koučinku a mentoringu.

Jsem průvodkyně vnitřním světem se specializací na vnitřní dítě, jakožto výsledek mého učení o sobě a jak to předávat druhým, protože mě to doslova zachránilo život a pomohlo mi to nalézt smysl života.

Má práce je má vášeň, radost, životní zkušenosti a umění, které mně učí sám život. 

 S láskou, Martina

180758086_10219981284947740_330156300506
bottom of page