top of page

st 10. 1.

|

Zoom Meeting

Vnitřní dítě - klíč k vnitřní svobodě

Zvu vás na informativní a prožitkový webinář zdarma, kde zodpovím důležitost práce s vnitřním dítětem. Kdo je vnitřní dítě, co člověka brzdí žít život, po kterém touží a na závěr si dáme prožitkovou meditaci, spojení se svým božským, čistým a nevinným já - vnitřním dítětem.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Vnitřní dítě - klíč k vnitřní svobodě
Vnitřní dítě - klíč k vnitřní svobodě

Čas a místo

10. 1. 2024 18:00 – 19:30

Zoom Meeting

O události

Bude to fungovat pokud s tím budete pracovat.

Ráda bych vám představila moji práci. Moc jsem se o ní tolik nevyjadřovala, ale je to jádro veškeré mé práce co dělám. Je jedno jestli se se mnou setkáváte na sebepoznání skrze koně, masážích, konzultacích, všechny mé práce jsou spojené s jedním JÁDREM, který je mocným pilířem toho co dělám.

Ještě než vám povím víc o práci, ráda bych v krátkosti sdělila proč jsem tak fascinovaná mou prací a proč ji dělám. Jednoduše protože jsem na sobě pracovala do hloubky a stále pracuji a poznávám opravdovou SVOBODU a RADOST z bytí, která obrátila můj život hore kopyty k lepšímu, zdravějšímu, díky kterému jsem se dokázala postavit na vlastní nohy, znovu se otevřít partnerství, přijímat hojnost, mít vlastní bydlení snů a dělat práci, kde jsem svým pánem a ze srdce mě naplňuje. Víte nic z toho a ani naději, že to jednou mohu mít i já jsem opravdu neměla. A teď vím, že je skutečně vše možné zrealizovat a cítit se plně, nasycená sama sebou a životem. A stále to pokračuje, stále padám a zvedám se, ale už je mi to jedno, ten trvalý pocit, je tu stále.

To co mě pozitivně převrátilo svět hore kopyty je práce se svým vnitřním dítětem.

Předem upozorňuji, že tato práce není o tom, aby jste sebe vnímali jako děti nebo se chovali jako děti.

Ne tato práce je hluboká terapeutická a z mé osobní zkušenosti velice mocná technika, kterou odemykáte dveře do svého skutečného božského potanciálu neboli toho kdo skutečně jste a proč tu jste.

Kdo je vnitřní dítě?

Je to energie v nás, která je živá a většina lidí si ji neuvědomuje. Ale když budu pokračovat v popisu dál, jsem přesvědčena, že se v tom najdete. Protože tato esence vás samých je vaše ryzí, autentické já, které je napojeno na všechno a všechny.

Čili tato esence vás ví kdo skutečně je, je nevinná, čistá, ve spojení se životem, je láskou bez podmínek, je kreativní, odvážná a svobodná.

Proč když jsme dospělí, vypadáme dospěle, mluvíme dospěle, jsme dobří v práci, ale v momentě kdy se nám přihodí něco osobního cítíme strach, stud, opuštění, odmítnutí, nepřijetí? Když nám někdo něco řekne, ukončíme vztah nebo ho druhý ukončí s námi, když něco děláme a přijde někdo nabídnout pomoc, nepřijmeme pomoc, protože přijde pocit selhání nebo nedostatečnosti nebo strach, že nás druhý chce ovládat či manipulovat, tak raději to zařídíme sami, najednou se objeví vzdor a máme pocit, že jsme jak zaseknutí v dětství.

Strach, stud, problém vyjádřit se, postavit se za sebe, řešit co a jak se o nás druzí baví, vztek, který raději v sobě potlačíme, protože nechceme ublížit druhému, nechceme ranit jeho city a mnohé další příklady bych tu mohla vypisovat.

Abych odpověděla na otázku proč nás to občas tak ovládne, dovolte mi, abych vás teď vzala do vašeho dětsví.

První léta předškoláka byly ty nejzásadnější. Tam jste učinili životní rozhodnutí, které ovlivňovalo vaše prostředí ve kterém jste vyrůstali a lidé, kteří vás učili o životě, smýšlení, jednání, chování a celkové přesvědčení, jak se má žít život. V dětství cca do 7 let jste vnímali svět na základě prožívání, vaše logická část vás se teprve učila věci pojmenovat, vědět, říkat, dělat atd..

To co jste prožívali je ovlivňujícím kořenem vašeho bytí v dospělosti. Proto aniž by jste chápali proč, najednou cítite to sevření v břichu, na srdci nebo knedlík v krku. Najednou se něco děje a říkáte si, proč to prostě neřeknu jak to je?

V tom předškolním věku jste mohli prožít takové situace, kdy jste cítili a projevovali:

  • vztek, byl potrestán, odmítnut a dostali jste třeba zaracha
  • smutek, mohli jste slyšet, že nemáte důvod být smutní a dali vám hračku ať odvedou pozornost od toho co cítíte, hlavně ať už nepláčete a zase se smějete...
  • strach, za to, že jste se něčeho báli jste mohli slyšet zostuzení, že se není čeho bát
  • bolest mohla být potlačena např. větou až je jednou vdáš/oženíš, tak to bude dobré..

Rodiče nebo Ti kteří vás vychovávali to dělali nejlépe jak uměli, tato práce není o tom najít toho kdo za to může, že naše pocity a potřeby byly potlačeny. Ale jde o to jít do svého dětství vysvobodit ty bezmocné, potlačené části, kterým bylo zakázáno být přijaty.

Proto se mnozí z vás cítíte odmítnutí, nepřijatí, nedostateční, možná nevidíte svou hodnotu a můžete mít tendence to vše skrývat pod masku, že jste v pohodě, že vy jste nad věcí.

A když vás někdo opustí nebo vás pomluví, okřikne vás, manipuluje vás, tvrdohlavě shazuje váš názor a nedá vám prostor vyjádřit se k věci, dá vám peníze, ale má to své daně..dělá to uvnitř vás něco? Pokud si jste vědomi takových a mnohých dalších pocitů, pak práce s vnitřním dítětem je na místě, protože v sobě drží přesvědčení z toho co prožívalo, čemu jste uvěřili v tomto období. 

Je potřeba vyčistit, to čemu jste uvěřili a dokonale jste se naučili takhle myslet a jednat.

Co s tím?

Nabízím vám podporu a klíče, jak se dostat k sobě a pomoci zraněnému vnitřnímu dítěti uzdravit ty rány, které na vás mají vliv. Svítím vám na cestu, ale všechnu práci děláte vy, protože jen vy máte skutečný klíč k sobě, já jdu vedle vás a po nějakou dobu než vstanete z popela jako znovuzrozený Fénix, vám pomáhám držet cestu srdce a odhalovat EGO, které chrání ta ublížení a nechce se jich vzdát. A to je ten problém. Sami se dostaneme do určitého bodu osvobození, ale hlubší rány, si ani nepamatujeme, protože jsme je tak silně vytěsnili. 

Proč je EGO chrání?

Protože naše mysl nevidí, co bude zatím když otevřeme ránu a zahojíme ji. Je to mystérium, které nelze nijak jinak ošálit než sebrat odvahu a vykročit do neznáma. Pak se dějou zázraky.

Cítíte-li volání jsem tu pro vás připravená vydat se s vámi na dobrodružství, které vám změní život - ale ten klíč máte jen a jen vy. Můžu vás vést, ale k čemu to bude když nebudete chtít vy pracovat? Nikam vás to neposune a dál budete prodlužovat dobu trápení se a je to jako kruh, který nikdy nekončí.

Kdybych to nezažila osobně nevěřila bych. Kdybych neměla profesní zkušenosti a neviděla, jaké velké změny mí klienti dosáhli také bych nevěřila. Protože ani moje mysl nedovidí jak se to stane, ale vím jedno jistě. FUNGUJE TO A BUDE TO FUNGOVAT I VÁM, POKUD JSTE ODHODLÁNI S TÍM PRACOVAT, proto dělám svou práci srdcem a ne myslí.

Máte-li otázky k této práci a chcete se se mnou potkat, tak vám nabízím zdrarma setkání přes Zoom 10.1.2024 v 18:00

na tomto odkazu:

https://us06web.zoom.us/j/89854452834...

Přihlašovací údaje:

Meeting ID: 898 5445 2834

Password/heslo: 535523

Děkuji všem, kteří jste mi dali doposud důvěru a za ty zpětné vazby, které vnímám když se mnou sdílíte, jak se cítite a jednáte jinak. Je to pro mě největší odměnou, že svou práci dělám kvalitně a srdcem. 

Těším se na vás. 

S úctou Martina Pražáková 

Sdílet událost

bottom of page