top of page

Individuální konzultace

DSC_1977.JPG

Život je oceán, který má vlny na kterých nás nikdo neučil surfovat. Naučím vás vidět svou hodnotu, zvládat své emoce a ručím za to, že budete mít jednodušší život v radosti a klidu. Záleží to jen na vašem rozhodnutí a budou se dít zázraky ve vašem životě, protože v mém se dějí a nebyla to lehká cesta, ale rozhodně stojí za to!

Každý problém má své řešení

Položili jste si otázky např.:

Co vám dělá radost? Proč zrovna vy jste dost dobrý člověk? Co vás naplňuje? Jak se mít skutečné rád/a? Jak mít harmonické vztahy se svým okolím? Jak používat svou mysl ve váš prospěch? Jak na sebekritické myšlení? Co je vaše poslání? Proč tu jste? Co je smyslem vašeho života? Jaká je vaše hodnota?

Užívat si přírody

Co získáte?

 • Důvěru v sebe, Sebejistotu a Sebevědomí.

 • Pochopení svého chování a myšlení.

 • Vybudování pevných a zdravých základů v sobě, o které se budete moct opřít ať se děje ve vašem životě cokoli.

 • Resetování mentálních a emocionálních bloků.

 • Vybudování laskavého vztahu k sobě.

 • Funkční techniky, které si odnesete do života.

Užívat si přírody
DSC_1530.JPG

Co čekejte ode mě:

 • Důvěryhodný prostor, cokoli se rozhodnete sdílet, zůstává mezi námi.

 • Přijetí, protože takoví jací jste to jste vy. 

 • Lidský přístup , podporu a motivaci

 • Trpělivost a jemnost, práce na sobě je o malých krocích, které tvoří velké kroky

 • Zpětnou vazbu příjemnou i nepříjemnou, ale za to budete vždy vědět na čem jste.

 • Praktické tipy

Časté témata konzultací

 • Vaši rodiče neprojevovali emoce - naučili jste se je potlačovat a schovávat.

 • Žijete v izolaci, nedůvěřujete lidem a chtěli by jste změnu.

 • Děláte spoustu věcí a nedotahujete věci dokonce.

 • Když jste projevovali emoce, slýchali jste věty typu, co si o tom pomyslí druzí, nedělej to, dělej to takhle, nevztekej se a tak řeknete ANO druhým ikdyž jste chtěli říct NE

 • Nemáte rádi konfliktní situace, nevíte jak je řešit v klidu aniž by jste druhému ublížili.

 • Neměli jste dostatek péče a pozornosti - můžete mít pocit nedostatečnosti, cítit se sami, nedůležití a nepotřební.

 • Sebekritika, snižování sebe před druhými, neuvědomování si své hodnoty - mohlo vám chybět ocenění a uznání vašich kvalit a hodnot

 • Chtěli by jste toho tolik zažít, naučit se ale vždy když začnete něco nového dělat, brzy to opustíte a motivace je v háji.

Témata jsou různá, ale v dnešní době už vím, že každé téma má své řešení a to se mi na životě moc líbí. Objevila jsem totiž, že největší krása je v jednoduchosti :-)

Co nabízím

71389014_10215469010263693_6709394869527248896_n.jpg

Tam kde končí strach začíná skutečný život.

Osho

“Martinčina energie je naplňující, plynoucí důvěrná a je krásným průvodcem v tom najít své já a naučit se ho milovat přirozeně bez podmínek a v lásce. "

Eva Švecová

happy-family.jpg
 • Jak setkání probíhá?
  ​Na začátku přijdeme na vaše téma sebepoznání díky reakcí koní na vás a dál s tímto tématem budeme pracovat. ​ V průběhu sebepoznání vám pomohu porozumět jak koně komunikují a co vám svým chováním říkají.​ ​ Cokoli vám koně pomohou uvidět či pochopit ihned přeneseme do praktického prožitku, kde se dotknete ​ Také se dozvíte pravidla komunikace a bezpečnosti pro vás i koně. ​ Na setkání pozorujeme váš myšlenkový a emocionální proces, který odhalí, co konkrétně vy potřebujete v sobě změnit či posílit. V průběhu uvidíte rozdíl v chování koně, který vám dá zpětnou vazbu i prožitek toho, že změna úspěšně proběhla. Právě tento prožitek odemkne vaši radost a poznání sebe, že jste dost dobří a když se rozhodnete - dokážete cokoli! Tohle si účastníci nejvíce chválí a ještě dlouho na to vzpomínají. ​ Zkušenosti s koňmi nejsou potřeba. Dle vaší individuální potřeby se může sebepoznání rozvíjet od pozorování koní z bezpečného prostředí za ohradou. až po přímé setkání s koněm a následnou spoluprací s koněm. Máte-li respekt z koní, nemusíte se obávat, provedu vás bezpečným a jemným procesem poznání sebe, které obohatí váš život.
 • Mám respekt z koní, budu v bezpečí?
  Chápu vaše obavy a je naprosto přirozené mít respekt před tak silnými zvířaty jako jsou koně. Chci vás však ujistit, že dostanete veškerý potřebný čas a prostor k tomu, abyste si na koně zvykl/a a postupně překonal/a svůj strach. Přistupuji k tomu velmi citlivě a bez jakéhokoli nátlaku. Vaše pohodlí a pocit bezpečí je pro mě prioritou. Jste zde v dobrých rukou a společně najdeme tempo, které vám bude vyhovovat.
 • Nemám s koňmi zkušenosti, ale láká mně to k nim.
  Ráda bych vás ujistila, že naše setkání jsou navržena tak, aby byla přístupná i pro úplné začátečníky. Nemít zkušenosti může být dokonce výhodou, protože přicházíte s otevřenou myslí a bez předchozích předsudků. Během našeho setkání vám poskytnu veškeré potřebné informace, návod a podporu, abyste se cítili pohodlně a bezpečně. Sebepoznání skrze koně je určena pro každého, bez ohledu na předchozí zkušenosti. Těším se na naše setkání! 🌟😊
 • Skupinové nebo individuální setkání?
  Obohacení ve skupině: Různorodost pohledů: 🌍 Ve skupině se setkáte s různými životními příběhy, zkušenostmi a perspektivami, což vám může pomoci vidět vaše vlastní výzvy v širším kontextu. Hlouběji pochopit společné lidské zkušenosti: ❤️ Poznáte, že mnoho výzev či problémů, kterým čelíte, je univerzálních. Toto sdílení může působit uklidňujícím a sjednocujícím způsobem. Inspirace od druhých: 💡 Skrze úspěchy a lekce druhých se můžete inspirovat k novým přístupům ve svém vlastním životě. Obohacení na individuálním setkání: Hloubková péče: 🔍 Zaměření pouze na vás a vaše potřeby umožní důkladnější a detailnější práci na konkrétních problémech nebo tématů. Osobní prostředí: 🌟 Individuální setkání nabízí bezpečné prostředí, kde můžete být zcela upřímní a otevření, aniž byste se cítili odsuzováni. Flexibilita přístupu: ⚙️ Práce může být plně přizpůsobena vašim specifickým potřebám a rychlosti, což umožňuje hlubší a cílenější sebepoznání.
 • Jak můžu poznat sebe skrze koně?
  Kůň je zrcadlem naší duše a skrze něj se můžeme dozvědět mnoho o sobě samém. Při interakci s koňmi se člověk setkává s povrchními až nejhlubšími vrstvami svého já, které si možná ani neuvědomuje. Kůň dokáže reagovat na naše podvědomé signály, myšlenky, energii kterou vyzařujeme a díky tomu nám doručí do vědomí odhalení skrytých strachů, nejistot, pochybností, nedůvěry v sebe a další a také naopak objevování našich silných stránek. Při práci s koňmi si můžete uvědomit, jak komunikujete s okolím, jak reagujete v neznámých situacích nebo jak se vyrovnáváte s překážkami. Prostřednictvím koně můžete také rozpoznat své automatické reakce, myšlenky a návyky, které vás mohou v životě brzdit. Díky tomuto zvířecímu průvodci si člověk může uvědomit, kde má rezervy a co naopak tvoří jeho vnitřní sílu. Setkání s koňmi je také cestou k hlubokému propojení se svým tělem. Učíte se naslouchat jeho signálům a vnímat vlastní pocity a potřeby. Je to cesta k sebepřijetí, k pochopení své jedinečnosti a k nalezení svého místa ve světě. Kůň je mostem k sobě samému, ke svým snům a touhám. A přes něj se můžete dozvědět více o svém skrytém potenciálu a o tom, jak žít život naplno a v harmonii sám se sebou. Na individuálním či skupinovém setkání přizpůsobuji účinné techniky dle vašich potřeb. Vaše cesta sebepoznání je jedinečná, a proto je mé vedení flexibilní a citlivé k tomu, co právě potřebujete.
 • Je setkání vhodné pro děti?
  Sebepoznání skrze koně jsou vhodná pro děti od 8 let výše. V tomto věku jsou děti již schopny lépe chápat a zapojit se do aktivit a diskusí, které během sebepoznávání nabízím. Pro děti má setkání s koňmi mnoho pozitivních aspektů, nejenže pomáhá v jejich osobním růstu a rozvoji sebevědomí, ale také může posilnit vztah mezi rodičem a dítětem. Přivedením svého dítěte můžete společně pracovat na lepší komunikaci a hlubším porozumění v rámci vašeho vztahu. Je to krásná příležitost pro oba, aby jste společně zažili tuto jedinečnou zkušenost a posílili vaše pouto. 🐴❤️😊👩‍👧‍👦 Na individuálním setkání nebo rodinném pobytu je cena pro děti do 18 let slevněna. Na skupinovém setkání, je cena za dítě neměnná, z důvodů vysokých nákladů, skupinové setkání doporučuji pro děti od 15 let, ale je to velice individuální. Dejte na svůj pocit a počítejte s tím, že některé aktivity děti nemusí bavit, mě ani kolektivu to nikdy nevadilo. Pokud se potřebujete poradit kontaktujte mě na jsem@martinaprazakova.cz
 • Storno podmínky k pobytu Sebepoznání skrze koně
  V případě, že se rozhodnete zrušit svou rezervaci v krátkém časovém předstihu před plánovaným termínem setkání, nárok na vrácení již zaplacené částky nebude akceptován. Toto opatření je zavedeno z důvodu krytí nákladů, které vznikají při přípravě a rezervaci ubytování, jídla a lektorného. Pokud rušíte svou účast méně než 30 dní před plánovaným datem setkání, účtuji 100% ceny pobytu. Pokud rušíte svou účast více než 30 dní před plánovaným datem setkání, vracím 100% ceny pobytu. V případě, že pobyt bude z případných důvodů zrušen z mé strany vracím 100% ceny pobytu. Děkuji za pochopení a respektování těchto podmínek, které mi umožňují poskytovat kvalitní služby. Pokud nemůžete z osobních důvodů přijet, můžete nabídnou pobyt vašim přátelům či mě kontaktovat a mohu propagovat uvolněné místo na pobytu. Avšak není to zárukou, jen přátelským gestem z mé strany.
bottom of page