top of page
Ondrej_Pavlacik_fotograf_designu_architektury_projetk_ART-30.jpg

Individuální konzultace

Život neovlivníme. Děje se sám podle svých pravidel, ale náš přístup k němu máme ve svých rukou.

Máte pocit, že se situace opakují stále dokola? Vyzkoušeli jste mnoho cest, ale z těch potíží nevidíte východisko? Necítíte se sami sebou ve společnosti druhých lidí a ačkoli nechcete nasazujete si společenské masky? Prožíváte nedorozumění v partnerských, pracovních či rodinných vztazích? Víte, že by jste ve svém životě něco měli změnit, ale nevíte kde začít a máte strach ze změny?

Individuální konzultace vám pomohou obnovit důvěru v sebe a uvolnit se do své pravé podstaty, kým ve svém srdci jste. S tím přijde rukou v ruce radost z práce, porozumění ve vztazích, kvalitnější zdraví,  klid a uvolnění. Jak se říká bez práce nejsou koláče. Udělejte první krok: Rozhodněte se pro změnu.

Provázím odvážné lidi, kteří se rozhodli žít svůj život podle svých představ a snů. Tuto práci dělám ze srdce na základě osobních zkušeností a terapeutických výcviků. 

MD9A0030.jpg

Tam kde končí strach začíná skutečný život.
-OSHO-

Konzultace poskytuji online nebo při osobním setkání. Volím různé terapeutické nebo koučovací nástroje a metody. Hlavní metodou je terapeutická práce s vnitřním dítětem, což je část nás samotných, která je přítomna v našem emocionálním prožívání. Naše vnitřní dítě je mocným klíčem k radosti a životní spokojenosti, jelikož má přístup k našim nejcitlivějším a nejskrytějším emocím. Tuto metodu objevil světově známý psychoterapeut, psychiatr a lékař Carl Gustav Jung, který je mi inspirací.

Jak se vnitřní dítě projevuje v našem chování?
Například v našem jednání, když se začneme chovat dětinsky, třeba se kvůli nějaké maličkosti urazíme, rozesmějeme nebo rozpláčeme, nebo na úrovni našeho prožívání, kdy sice jednáme „dospěle“, ale uvnitř se cítíme hrozně a něco si v duchu vyčítáme nebo se stydíme a obráceně. Někdy se cítíte uvnitř dospěle a vyzrále, ale projevíme se dětinsky a nerozumíme proč se zachováme jinak, než uvnitř sebe cítíme. Někdy si připadáme nemožní, neschopní, trapní… Většina z nás prožívá tyto pocity mnohem intenzivněji, než dává ve skutečnosti najevo. A někdy interakce vnitřního dítěte a vnitřního rodiče proběhne skrytě mimo pozornost našeho vědomí – najednou ztratíme náladu, přestaneme rozumět situaci, „vysypou se nám šuplíčky v hlavě“… a nerozumíme tomu, co se s námi děje.

Práce s vnitřním dítětem je cesta, jak se dostat ke kořenům problémů a vyřešit je.
-MARTINA PRAŽÁKOVÁ-

inner-child8.webp

Co nabízím

IMG_9704_edited.jpg

Osobní konzultace

Osobní setkání ve Valašské Bystřici v mé pracovně nebo za příjemného počasí v okolní přírodě.

75 min..........1.000,-

Image by Brooke Lark

Online konzultace

Setkání přes aplikace: whatsapp, messenger, zoom nebo dle dohody.  

75 min..........1.000,-

“Martinčina energie je naplňující, plynoucí důvěrná a je krásným průvodcem v tom najít své já a naučit se ho milovat přirozeně bez podmínek a v lásce. "

Eva Švecová

Iva Světlíková

Mám v živote to štěstí, že jsem poznala Martinku jako človeka s jejími skvělými masážemi a provázeným sebepoznáním.

.Povídání po masáži mě přivedlo k jejímu individuálním provázení, protože jsem vycítila Martinky opravdovost, otevřenost, upřimnost, vnitřní spolehlivost a pevnost.

 

Při konzultaci jemně vede mou pozornost do mého nitra, Odkrývá a pomáhá mi pojmenovávat mé problémy a nabízí mi své vhledy, mnohdy pro mě objevné.

 

Odcházím od ní uvolněná a lehčí o několik kilo zátěže. 

Marti....jsem ráda, že jsi.

S laskou I.

Reference

Iveta Spoustová

Jsem moc ráda, že jsem Martinku poznala. Pro mě je to čistá bytost, plná lásky, která dokáže neuvěřitelným způsobem člověka posunout vpřed, a přitom s takovou naprostou lehkostí a jednoduchostí, najednou se dříve složité věci stávají jednoduššími.

 

Každá konzultace je pro mě pozitivním zážitkem a posunem vpřed. Vždy se po setkání cítím lépe, šťastnější a nejúžasnější na tom je to, že ten pocit nemizí, lépe se dokážu i s negativy kolem sebe vypořádat.

 

Martinka je pro mě průvodkyně, mentor, ale i terapeut, během konzultací dokáže vždy najít to co mi pomůže k zamyšlení a posunu vpřed. Díky ní vnímám, jak je kolem nás tolik nádherných ,,maličkostí,, které ve mně probouzí úsměv na tváři a radost z bytí. Je to nádhera, když se člověk začne radovat s naprosto ,,běžných,, věcí maličkostí a vnímat tu nádheru kolem sebe a radovat se z ní.

 

Moc ti děkuji Martinko, že jsem díky tobě něco takového poznala, je to nádherná práce co děláš a prosím dělej to dál, to co děláš má velký smysl…

Markéta Hájková

U Martiny jsem absolvovala provázené sebepoznání. Její volný čas, neváhala a ihned věnovala a přizpůsobila mé situaci, která vyžadovala okamžitou pomoc terapeuta.

 

Ikdyž Martina tvrdí, že terapeut není, mně velmi pomohla.

 

Její nabyté znalosti a řešení vzniklých problému, se kterými jsem se na ni obrátila prokázaly nadstandardní schopnost efektivně je vyřešit.

 

Oceňuji důslednost, pečlivost, odpovědnost a hlavně empatičnost.

 

Děkuji, že jsi mi zvýšila moji odolnost a hlavně zlepšila funkci centrální nervové soustavy a celkovou vyrovnanost. Otevřela jsi ve mě opět vnitřní klid, životní elán, zbavila stresu a dosáhla celkového uvolnění. DĚKUJI Markéta.

Take-Your-Childhood-Adversity-Seriously-and-You-Take-a-Stand-for-Your-Inner-Child.png

Tam kde končí strach začíná skutečný život.
-OSHO-

Ptáte se:

Jak konzultace probíhá?

1. Zavolám vám na whatsapp nebo messanger nebo můžete přijet osobně do Valašské Bystřice.

2. Podíváme se na problém, který řešíte a prozkoumáme ho ve vícero souvislostech a projevech ve vašem životě, aby jsme rozšifrovali,         kde je zakopaný pes a následně  se podíváme na možnosti řešení a postupů.

3. Závěrem pojmenujeme konkrétní malý krok, kterým vykročíte do praktikování změny, bez akce není reakce

Po úvodní konzultaci se rozhodnete zda-li chcete pokračovat a vyhovuje vám můj přístup. Je dobré zvolit si terapeuta, ke kterému cítíte důvěru. Při pokračování spolupráce (doporučuji 1x týdně) sdílíte co se vám podařilo, z čeho máte radost nebo co vám dělalo potíže a celý proces opakujeme až do naplnění vašich přání na cestě změny.

Jednorázově nebo pravidelně?

Doporučuji pravidelnou konzultaci 1x týdně, po dobu kterou společně nastavíme. Pravidelnost je dobrá z jednoho prostého důvodu - dotahovat věci do konce. Konec mám na mysli to, kdy si vytvoříte nový zdravý návyk jak se na situace dívat, jak k nim přistupovat a jednat. Když jste se rozhodli jít změně naproti, dopřejte si i čas na to, aby jste to v sobě ukotvili a opravdu to žili. Jednorázové konzultace jsou taky v pořádku, ale delší dobu vám může trvat jeho řešení. Chcete-li trvalou změnu, je potřeba důslednost, kontinuální práce na sobě a vědět co skutečně chcete. 

Proč to nejde hned?

Když jste se narodili - chodili jste okamžitě? Samozřejmě, že ne... postupně a přirozeně jste budovali spolupráci vašeho mozku a těla, aby jste začali posilovat zádové svaly a začali zvedat hlavičku, postupně posilovali břišní svaly, aby jste se začali překulovat ze strany na stranu, a tak jste dál a dál budovali postupně stabilitu, až přišel den, kdy jste se poprvé postavili na své nohy, ovšem to postavení na vlastní nohy ještě potřebovalo upevnění a posílení. Stejné to je když jste se naučili žít, přemýšlet a fungovat v životě určitým způsobem, který jste shledali později nevyhovující. A teď hledáte jak to změnit. První krůček je vaše ROZHODNUTÍ pro změnu, druhý je nalézt v čem a jak tam dojít a třetí je ukotvovat to, že v dnešní době chodíte běháte a už nepadáte na zadeček a nemáte pochybnosti o své chůzi, jelikož je vám přirozená. Stejné to je když jdete přenastavovat svůj život a je potřeba být k sobě trpělivý/á - nebo snad budete na 3 měsíční děťátko naléhat, že už má běhat, když teprve objevilo zádový sval a pomáhá mu zvedat hlavičku? Tato cesta vede do laskavosti k sobě, radovat se z malých krůčků k cíli kam směřujete.

IMG_1663_edited.jpg

Zde v KONTAKTNÍM FORMULÁŘI se můžete objednat nebo mi zanechat vzkaz či recenzi. Děkuji za vaši důvěru.

Děkuji za důvěru, těším se až se poznáme :)

Souhlas se zpracováním osobních údajů

kontaktní formluář
bottom of page