top of page
IMG_4820 2.heic

Skupinový pobyt
 

Skupinový pobyt zahrnuje ubytování v apartmánu Gazdostva Škradného ve Vysoké nad Kysucou, plnou penzi (snídaně, oběd, večeře) a příjemné prostředí malebného Slovenska v maximálním počtu 8 účastníků

Jak pobyt probíhá?

Na setkání pozorujeme váš myšlenkový a emocionální proces, který odhalí, co konkrétně vy potřebujete v sobě uvidět, posílit či změnit. V průběhu uvidíte rozdíl v chování koně, který vám dá zpětnou vazbu i prožitek toho, že změna úspěšně proběhla. Právě tento prožitek odemkne vaši radost a poznání sebe, že jste dost dobří a když se rozhodnete jít si za tím - dokážete cokoli! Tohle si účastníci nejvíce chválí a ještě dlouho na to vzpomínají.

  • ​Na začátku odhalíme vaše téma sebepoznání a dál budeme získané téma rozvíjet

  • Řekneme si pravidla komunikace a bezpečnosti pro vás i koně

  • V průběhu sebepoznání vám pomohu porozumět jak koně komunikují a co vám svým chováním říkají

  • Cokoli vám koně pomohou uvidět či pochopit ihned přeneseme do praktického prožitku

Zkušenosti s koňmi nejsou potřeba. Dle vaší individuální potřeby se může sebepoznání rozvíjet od pozorování koní z bezpečného prostředí za ohradou. až po přímé setkání s koněm a následnou spoluprací s koněm. Máte-li respekt z koní, nemusíte se obávat, provedu vás bezpečným a jemným procesem poznání sebe, které obohatí váš život.

 

Ochutnejte Sebepoznání skrze koně

Nezapomeňte si zapnout zvuk ♡

Co řekly o sebepoznání skrze koně

Nezapomeňte si zapnout zvuk ♡

MD9A0004.jpg

Cena a co obsahuje

 

Cena 9.900Kč/osoba/4 dny

Cena zahrnuje pobyt s koňmi, lektorné, plnou penzi a ubytování v dřevěnici ve venkovsko-moderním stylu ve Vysoké nad Kysucou, SK.

Najdete nás na Google Mapách - Gazdostvo Škradné. 

Termíny pro rok 2024

Beru termín 2.5. - 5.5.2024

VYPRODÁNO

VYPRODÁNO

Beru termín 16.5. - 19.5.2024

Poslední 2 místa

Co je záměrem pobytu?

Cílem tohoto skupinového setkání je, aby jste inspirovali svůj život novým poznáním a hravostí ze zkoumání sebe sama. Také zjištěním, že pokud vašemu životu velí vaše mysl, budete omezeni. Ale pokud převezmete otěže a naučíte se sebou pracovat, mysl vám pomůže dostat se do podstaty toho proč tu jste, kdo jste a jaký je váš osobní potenciál. 

 

Bude to fungovat, pokud budete se sebou pracovat. Na mou duši na koňské uši!

Kdybych tím sama neprošla, neměla bych odvahu tvrdit to.

Kůň už sám o sobě je pro mě obrovská osobnost a již toto propojení a setkání se tváří v tvář je nádherný zážitek. Už jen to, že jsem překonala obavy a vstoupila a mohla si koně pohladit byla pro mě krásná forma terapie a zklidnění duše i mysli. S Martinkou jako průvodcem je to naprosto dokonalé a úžasné propojení, díky kterému si dokážete uvědomit své vlastní vnitřní nastavení, identifikovat vaše skryté vzorce, které vás brzdí v posunu vpřed. Byl to krásný zážitek v krásném prostředí, které samo o sobě vyvolává zklidnění mysli a užívání si přítomného okamžiku, všechny starosti a myšlenky jsou rázem pryč, zklidníte se a jen si užíváte přítomný okamžik, mohu jen doporučit.

Iveta S. 

Randall Johns, NY