top of page
IMG_4820 2.heic

Skupinový pobyt
 

Skupinový pobyt zahrnuje ubytování v apartmánu Gazdostva Škradného ve Vysoké nad Kysucou, plnou penzi (snídaně, oběd, večeře) a příjemné prostředí malebného Slovenska v maximálním počtu 8 účastníků

Jak pobyt probíhá?

​Na začátku se seznámíme mezi sebou a poté přejdeme na seznámení s koňmi. Řekneme si, jak koně mezi sebou komunikují, jak bude setkání probíhat, co od něj můžete očekávat a nastavíme pravidla pro vaši bezpečnost, když se budete pohybovat u koní, případně s nimi spolupracovat. Pobytem u koní následně zjistíme kam bude směřovat váš osobní rozvoj tohoto setkání (váš záměr). Dle vaší individuální potřeby se může Sebepoznání rozvíjet od pozorování koní z bezpečného prostředí za ohradou, až po přímé setkání s koňmi v ohradě.

Zkušenosti s koňmi nejsou potřeba, pobyt je vhodný pro všechny zájemce - koňáky i nekoňáky.  Během pobytu budeme pracovat jak s koňmi, tak s vašim individuálním tématem. V průběhu pobytu bude čas a prostor pro relaxaci a při příznivém počasí i posezení u ohně.

Ochutnejte Sebepoznání skrze koně

Nezapomeňte si zapnout zvuk ♡

MD9A0004.jpg

Cena a co obsahuje

 

Cena 9.900Kč/osoba/4 dny

Cena zahrnuje pobyt s koňmi, lektorné, plnou penzi a ubytování v dřevěnici ve venkovsko-moderním stylu ve Vysoké nad Kysucou, SK.

Najdete nás na Google Mapách - Gazdostvo Škradné. 

Termíny pro rok 2024

Beru termín - 20.6. - 23.6.2024

VYPRODÁNO

Co je záměrem pobytu?

Cílem tohoto skupinového setkání je, aby jste inspirovali svůj život novým poznáním a hravostí ze zkoumání sebe sama. Také zjištěním, že pokud vašemu životu velí vaše mysl, budete omezeni. Ale pokud převezmete otěže a naučíte se sebou pracovat, mysl vám pomůže dostat se do podstaty toho proč tu jste, kdo jste a jaký je váš osobní potenciál. 

 

Bude to fungovat, pokud budete se sebou pracovat. Na mou duši na koňské uši!

Kdybych tím sama neprošla, neměla bych odvahu tvrdit to.

Kůň už sám o sobě je pro mě obrovská osobnost a již toto propojení a setkání se tváří v tvář je nádherný zážitek. Už jen to, že jsem překonala obavy a vstoupila a mohla si koně pohladit byla pro mě krásná forma terapie a zklidnění duše i mysli. S Martinkou jako průvodcem je to naprosto dokonalé a úžasné propojení, díky kterému si dokážete uvědomit své vlastní vnitřní nastavení, identifikovat vaše skryté vzorce, které vás brzdí v posunu vpřed. Byl to krásný zážitek v krásném prostředí, které samo o sobě vyvolává zklidnění mysli a užívání si přítomného okamžiku, všechny starosti a myšlenky jsou rázem pryč, zklidníte se a jen si užíváte přítomný okamžik, mohu jen doporučit.

Iveta S. 

Randall Johns, NY